Věštba pro časopis Rohled č. 9/2015

Blíží se období stresu
 
Tropická vedra nás zaskočila, ale podle mě věštby už nikdy nebude stálé počasí. Velké teplotní rozdíly očekávejme i v nastávající zimě. Tyto změny negativně působí na náš imunitní systém a polovina lidí, jak mi ukazuje kyvadlo, není schopna je zvládnout. Doporučuji nasadit biologicky účinné látky, užívat vitamíny, minerály. Imunitní systém podpoří B3, B5, B6, fosfor, zinek, selen.
 
Blíží se podzim a to je období, kdy je málo světla, málo slunečního svitu, což je stresové období. Jak se ho vyvarovat? Nejlépe je odjet k moři, kde máte slunce dostatek. Ale to je pro většinu z nás nesplnitelný cíl. Proto doporučuji hodně světla v místnosti a bílé žárovky. Kdo je přecitlivělý, což jsou zejména lidé ve znamení podle čínské astrologie zajíc, prase, myš, pořiďte si domů do velikosti A4 bílé světlo − například z LED diod. Mělo by denně svítit 30 a 45minut a to k večeru mezi 17 až 19 hodinou. Počítejte s tím, že na nás vždy ve 20 hodin dolehne stres z celého dne. Když předtím nebudete relaxovat, vystavujete se nebezpečí, že vás stres zablokuje. Začíná to nespavostí a neschopností se soustředit. Doporučuji nenosit večer nic černého na sobě a relaxovat při hudbě, četbě nebo jen koukat do bílého světla. Někdo si může dát čaj meduňku. Je vhodný na zklidnění pro většinu lidí. V takových chvílích se budete zamýšlet nad životem. Rozhodně se nevracejte do minulosti, před tím varuji. Žijte přítomností. Mnozí z vás si řeknou, že šťastni budou, až to…, ale žádné AŽ není. Žijte teď hned, protože život je krátký a je jen jeden. Podle mé věštby budou příští měsíce příznivě nakloněny vzájemnému usmiřování. V rodinách, kde jste rozhádáni, máte nyní jedinečnou příležitost se opět usmířit a dát do rovnováhy všechny rodinné i příbuzenské vztahy. Těm, kteří nebudou mít dostatek odvahy a síly k usmíření, doporučuji udělat rodinné konstelace nebo nechat sloužit mši za uzdravení rodinných kořenů. Obě metody jsou velmi dobré a účinné. Právě teď je ten správný čas k narovnání nerovnováhy.
 
Kyvadlo mi ukazuje, že 75 procent Čechů někomu něco závidí. To by se mělo změnit, jinak se lidé mezi sebou závistí uštípou. Nikomu to neprospěje. Začněte nacházet ze života.

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.