Věštba od soboty 9.12.2017 do neděle 10.12.2017

Sobota 9.12.2017

Numerologicky 4. Pevná zem, Fyzická aktivita, související tarotová karta je Věž.

Radost ze včerejších dobrých zážitků přetrvává, ale současně se dostavuje u mnoha lidí strach, co bude. Strach je náš největší nepřítel, a kdo negativní myšlenku „zhmotní“, tomu se to podaří, protože negativní myšlenky se „zhmotňují“ o mnoho lépe než pozitivní. To na víc podporuje energie tarotové karty „Věž“. Vždy hrozí více nehod a nešťastných událostí. Ale přetrvává možnost dobrých nápadů a inspirací, proto je dobré myslet pozitivně a vše dobře dopadne. Dnes je dobré sázet na intuici a pokud se vám něco nezdá dobré, nerealizovat to. Je dobrý den na meditaci, n té nic pokazit nejde, navíc dnes můžete dojít k „osvícení“, což je opět inspirace. V průběhu meditace můžete navázat  díky hlubokým duchovním zážitkům kontakt s vlastní jasnozřivostí. Neuškodí ani dobrá přednáška, či návštěva kulturního zařízení.

Dnešní den je dobrý na vyjasnění si nevyjasněných nedorozumění v rodinném systému, proto je dobré uspořádat rodinnou oslavu života a tam nastolit řešení problémů, opustit starých nepochopených rodinných vzorců a můžete společně začít realizovat nová předsevzetí.

Pokud nebudete riskovat a budete poslouchat rozum v obchodních záležitostech, uděláte dobře, tím zajistíte bezpečí a ochranu pro rodinný systém.

Někde se zatřese zem, tak je dobré dávat pozor, abyste nespadli do díry.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Neděle 10.12.2017

Numerologicky 5. Dobrodružná cesta, Pozitivní změny, související tarotová karta je Vůz.

Dnes to moc pozitivně nevidím, patrně bude lepší nic nedělat, aspoň nic nepokazíte. I když je numerologicky dobrý den na cestování, díky přetrvávající energii včerejšího dne to moc dobře nevidím. Neděle = nedělat nic. Dnes to vidím nejlépe z pozice v leže a s dobou knihou, třeba společně s rodinou. Můžete si číst pohádky, to se bude dětem, ale i partnerům dnes nejvíce líbit. Je dobrý den na věštění, tak si můžete něco pozitivního vyvěštit. Z věšteckých karet vyjměte ty negativní a pracujte jen s těmi pozitivními. Tím bude pozitivní věštba jistá.

Dnes je dobré se věnovat rodině, ideální je zabavit se třeba hraním společenských her, pokud si nechcete číst. Zkrátka zapojit celou rodinu do společenské zábavy, doma u rodinného krbu. Tak utužíte souznění v rodinném kruhu.

Stále cítím zemětřesení, sesuvy půdy, sníh a s tím spojené problémy. Ale na to už jsme si zvykli, že počasí už nikdy stálé nebude.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.