Věštba od pátku 6.10. do neděle 8.10.2017

Neděle 8.10.2017

Numerologicky 1.  Jednotící síla, Nový začátek. Související tarotová karta Císař.

Dnes raději návštěvy nepřijímejte, nemuselo by to dopadnout dobře. Je lepší držet se doma s rodinou a věnovat se partnerovi či dětem. Či můžete snít, tím nic nepokazíte, a dokonce je dobré si naplánovat, kde a s kým trávíte konec roku. Spíše to dnes vidím na plánování, než realizaci něčeho nového. Nakonec neděle je asi od slova nedělat, tak dnes si ten luxus můžete dovolit.

Je dobrý den na meditace, na přednášky. Tak pokud nemáte s kým trávit pohodovou neděli, vyrazte za poznáním, či do zajímavého prostoru vhodného pro meditaci. Poznání nám vždy nemusí připadat jako pozitivní přínos, protože někdy přináší i náhlé nazření do hlubin vlastního „Psýché“, ať už prostřednictvím drog, nebo zklamání. Pokud se nacházíte ve stavu neustálé vnitřní nespokojenosti, je třeba pojmenovat příčinu. Ve správně pojmenovaném problému se nachází jeho řešení.

Jen cestou dejte pozor, mohlo by dojít k úrazu, je divný den. Proto není dobré dnes plánovat změny, ani není dobré je realizovat.

Je dobré n železnici počítat se zpožděním, s tím se dnes nedá nic dělat, když se vloudí chybička.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?  To samé na partnera?

Sobota 7.10.2017

Numerologicky 9. Světový vliv, Něco končí. Související tarotová karta Svět.

Dnes se nehádejte, můžete hodně pokazit a už se to nedá napravit. Ale je dobrý den na vize, můžete při meditaci odhalit podstatu vesmíru. Stejně tak ej dobrý den na „nové začátky“ a dokonce i na početí. A početí podpoří energie dnešního dne tak silně, že můžete vybouřit hormony i když nemáte zrovna plodný den. Vhodným rituálem se nes můžete zbavit nesebedůvěry, energie karty Svět k tomu pomůže. Pokud nevíte jak, tak rituál je popsán na koular.impuls.cz .

Dnes je dobré dávat pozor na to, abyste neudělali chybu, stejně jako hádka a nedorozumění by to mohlo skončit rozchodem. Dnes je lepší ustoupit, pokud nechcete přijít o partnera či partnerku. Tendence k potlačování a nedosažitelné ideály způsobí nevyhnutelný rozkol. Jedině trpělivost, tolerance a schovívavost mohou zabránit konfliktu.

Pokud nes musíte učinit nějaké rozhodnutí, nechte se s důvěrou vést svým vnitřním hlasem. Vaše intuice bude mít dnes kontrolu nad vašimi věcmi a vše dopadne dobře.

Dnes si pro jistotu přichystejte nafukovací čluny, někde by se mohly hodit. Jinde bude stačit deštník. Někde ta voda dokonce zmrzne, ale to se nás tady týkat nebude.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?  To samé na partnera?

Pátek 6.10.2017

Numerologicky 8. Materiální moc, Peníze. Související tarotová karta Síla

Dobrý den na řešení sporů, dnes se dohodnete, nebo spor vyhrajete, pokud jste žalující strana. Energie dnešního dne je dobrá na peníze. Dokonce můžete vyhrát, ale dnes jen ženy. Až bude dobrý den na výhru u mužů, dám vědět. To neznamená, že nemůžete obchodovat, na to dobrý den je a vyděláte. Můžete využít své tvůrčí originality a vynalézavosti k vydělání peněz. Využijte svého rychlého myšlení bez ohledu na pohlaví a můžete to zkusit i na burze.

Není dobrý den na temné myšlenky a deprese, dnes se v depresích můžete „utopit“. Koho „to přepadá“, rychle nazujte kecky a běžte to vyběhat do lesa. Pokud se nezklidníte, můžete ztratit dost přátel, dnes vám vaše nálady nikdo tolerovat nebude. Stejně tak neuspějete s neupřímností, dnes to nezkoušejte.

Pokud nechcete jít blbé nálady (příčinou může být nevyspání či doznívání včerejšího úplňku) vyběhat, můžete na přednášku, energie dnešního dne přinese nenadálé poznání a pochopení souvislostí a to vám pomůže oprostit se od předsudků. V každém případě vás může dobrá přednáška přinést tvořivou a duchovní sílu, kterou můžete využít ke zbavení se psychických a někdy i fyzických okovů.

Dnes dávejte pozor na své děti, či blízké, někdo by se mohl ztratit. Někde spadne meteorit, pokud ho najdete, můžete zbohatnout.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?  To samé na partnera?

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.