Věštba od neděle 26.11. do pátku 24.11.2017

Neděle 26.11.2017

Numerologicky 2. Vševědoucí klid, Navazování vztahů, související tarotová karta Velekněžka.

Přetrvává pocit strachu, ale už nemá opodstatnění. Dnes se nevychloubejte, hrozilo by, že na to doplatíte, nepřející lidé „kují pikle“, jak vás radosti zbavit. Proto je dobré se zvláště dnes věnovat rodině a nejlépe „v uzavřeném rodinném kruhu“. Tam je na místě pochválit členy rodinného systému. Také lze uzavřít obchod, dopadne to dobře, ale je lepší mít ochranu v podobě další osoby, která by případně mohla upozornit na nějakou chybu, pokud by mohla nastat. Ideální by byl rodinný příslušník. Dnes obecně budeme mít „ochranu“ „Velekněžky“, která zajišťuje plodnost, dobrý obchod a bohatství. Pokud máte ve vztahu problém, dnes je dobrý den to napravit. Energie dnešního dne pomůže k souznění mezi členy rodinného systému. Můžete společně navštívit nějaké kulturní zařízení, při kterém by mohlo dojít k hlubokým duchovním zážitkům, které pomohou narovnávat dříve způsobenou nerovnováhu. Dnes může dojít k opuštění starých, nepochopených, nevyjasněných či nedořešených starých vzorců a tím by mohlo dojít „k vyčištění ovzduší“ v rodinném kruhu.

Stále hrozí havárie z nepozornosti a nevyzpytatelnosti přírodních živlů. A oheň zase někde vidím. Lidí jsou nepoučitelní.    

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Sobota 25.11.2017

Numerologicky 1.  Jednotící síla, Nový začátek. Související tarotová karta Císař.

Po euforii včerejšího dne se dnes můžeme cítit zaskočeni velkou změnou. Dost lidí kvůli tomu může pociťovat strach a současně hrozí deprese. Ale těšit se na nějaký dárek mohou všichni, dost lidí jej i dostane. Podle numerologie může něco nového začít a to nemusí být vždy zrovna jednoduché. Ale na vzdělávání je super den, můžete začít něčím novým, co jste ještě nevyzkoušeli. Je moudré vyhledat pomoc, pokud máte poct, že jí potřebujete. Je dobrý den i na meditace a řešení problémů, pokud jste to nechali na dnešní den. Dnes se určitě povede vše vyřešit, protože dnes díky energii dnešního dne dojde k završení našich záměrů a plánů, i kdyby první signály ukazovaly opak. Nenechte se proto odradit a zejména při meditaci se snažte navázat kontakt se svým kreativním vnitřním ohněm, který nám dává schopnost transformace. Pokud jste právě nyní konfrontováni s nějakou formou onemocnění, ohlašuje energie dnešního dne blížící se uzdravení. Stále bychom měli mít na paměti, že máme udržovat rovnováhu mezi dáváním a přijímáním, nikdo by neměl být k ničemu nucen.

Stále hrozí stejné problémy jako včera. Je dobré dávat větší pozor.  

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Pátek 24.11.2017

Numerologicky 9. Světový vliv, Něco končí. Související tarotová karta Svět.

Dnes je dobrá den snad na všechno, co máte chuť dělat. Na cestování, budete mít štěstí, do čeho se pustíte, můžete zažít hodně radosti. Je dobrý den i n peníze, na magii, na obchody. Dokonce výjimečně i na výhry. Pokud máte pokušení si vsadit, tak dnes je dobrý den na to zkusit štěstí i ve hře. Mnoho lidí by mohlo mít dnes přímo „ďábelské myšlenky“. Proto je dobrý den na tvořivou činnost. Jen pozor na podvodník a n zradu, bohužel, i podvodníkům se bude dařit. Dnes se opravdu bude dařit ve všem, mohli bychom to brát tak, ž úspěch je zaručen, jako by byl zapsán ve hvězdách. Pokud se dnes do něčeho pustíte, k cíli vás dovede spontánnost spolu se silnou vůlí. Mnohým se může naskytnout cesta  s průběhem velmi příznivým. Energie dnešního dne může navodit pocit, že se nacházíme na vítězné straně života se všemi odpovídajícími životodárnými energiemi a vlastnostmi.

Díky výše uvedenému hrozí, že mnoho lidí nebude dostatečně pozorných a hrozí problémy díky neopatrnosti. Stále je dobré mít na paměti, že může docházet k sesuvům a propadání země.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.