Věštba na vámi zaslané náměty

Věštba na náměty, které byly zaslány návštěvníky webových stránek www.stanleybradley.eu.
 
Svět se zbláznil, všude se válčí. Máme se bát války?
 
Tak mě to ukazuje, že svět se skutečně zbláznil, ale to jsem věštil již před 20 lety. Došlo k tomu v roce 2012. Mnoho lidí nestíhá rychlý tep doby a rok 2014 to ještě umocňuje, protože je rok koně. Nastala rychlá doba a tato doba neustále zrychluje. Dále se domnívám, že od roku 2012 (byl to rok draka – poslední znamení podle čínské astrologie po začátku století a tisíciletí), kdo něco provede, tak se mu to vrátí rychle zpět. To se dělo i dříve, ale nikoliv tomu dotyčnému, který něco provedl, ale vrátilo se to např. jeho potomkům, nebo osud si nevyzpitatelně vybral někoho jiného, na kterém si vybral tu daň za způsobení nerovnováhy v rodinném systému. Od roku 2012 tedy ten, kdo něco způsobil nebo provede, tak se to rychle vrátí právě jemu.
 
Opravdu se svět „zbláznil“ a etapa rychlé doby začala v roce 2012. V roce 2008 šla ekonomická situace dolů a já jsem věštil, že bude trvat 12 let. Ekonomická situace se začně zvedat až v roce 2018. Na ekonomickou pozici, na které byla Česká republika v roce 2008, se dostaneme v roce 2020.
 
Ano, války se musíme bát (války byly, jsou a budou), ale nebude 3.světová válka, tomu nevěřím. Již před 20 lety jsem věštil, že Palestinci s Izraelci budou spolu válčit a jsou v konfliktu již 2 000 let a ještě 2 000 let budou. Je dost pravděpodobné, že to vyřeší zásah vyšší moci, ale to bude trvat ještě min. 10 let, ale České republiky se to týkat nebude. Bude se to týkat možná Ameriky.
 
Co se týká konfliktu na Ukrajině, tak jsem věštil, že Rusové zaberou Krym. Už se pokouší zabrat jih Ukrajiny, kde mají své žoldáky a vedou zde boje. V této oblasti ještě není ruská armáda, ale pokud budou separatisté prohrávat, tak hrozí, že na toto území vyšle Rusko svou armádu. V roce 2010 jsem věštil, že v roce 2014 Putin bude dělat chyby. Je to proto, že Putin ztrácí svůj vliv a větší vliv začínají mít ruští generálové. Domnívám se, že Rusko je ovládáno 12 generály. Putin měl před čtyřmi lety největší slovo (vliv), ale v současné době svůj význam pro vojenské plánování ztrácí. Ruští generálové chtějí bojovat, proto jsou bez práce. Myslím si, že pozice Putina slábne a po něm nastoupí někdo z ruských generálů. V Rusku není právní stát. Pro Putina bylo 60% lidí a dnes je to 50% a pokud dojde k volbám, tak pro něj bude 40%. Oficiální čísla voličů veřejnosti nebudou předloženy, ale budou veřejnosti předloženy čísla, které se budou ruské generalitě hodit.
 
Jaká je budoucnost eura a Evropské unie?
Je velká perspektiva eura a Evropské unie. Euro, jako měna, je silnější a silnější. Jak můžeme vidět, euro posiluje, protože si může dovolit živit Řecko, Španělsko, Kypr atd. O budoucnost eura se tedy nemusíme bát. Již jsem věštil, že do 20 až 30 let budou 3 světové unie – Americká (povede ji Amerika), Evropská (povede ji Evropská unie) a Asijská (nejsilnjěší a povede ji Čína). Pak budou státy, které nebudou patřit ani do jedné unie a to je např. Rusko, Kuba. Tyto státy budou na okraji světové ekonomiky. V Rusku jsou lidé, kteří nejsou schopní se začlenit do žádných struktur a chtějí mít tu svou strukturu a svou politiku. Až se utvoří výše uvedené světové unie, padne Rusko (cca do 25 let) tzv. na kolena.
 
Mohou lidé v Česku očekávat dobré časy – zatím tomu nic nenasvědčuje?
Rychlý tep doby samozřejmě ovlivňuje i výrazným způsobem psychiku lidí. Bohužel lidé tento rychlý tep doby nezvládají a pro lidi je problém se v dnešní době zorientovat. Než se stačí zorientovat, tak je to pryč a je opět něco nového. Je to takový kolotoč, kdy lidem utíkají příležitosti a možnosti dnešní doby. Z toho důvodu mi to připadá, že bude přibývat chudých lidí, kteří se nestačí přizpůsobit situaci, tzn. že zhruba za 6 let v roce 2020 se začne budovat silný sociální systém pro tyto lidi a tento sociální systém bude lidi zachraňovat a změstnávat je. Takže to bude takový socialismus, pro ty lidi, co se neumí začlenit. Všichni víme, že je přebujelý státní aparát a ten by unesl i snížení stavu o polovinu. Stát to nemůže ovšem udělat, protože by je stát musel živit. Takže raději státní úředníci dělají, že pracují a to je ten důvod, proč se vzdalujeme životní úrovni, která je v Německu nebo v ostatních vyspělých státech. Např. v Německu 98% lidí využívá své pracovní doby k práci, v České republice je to pouze polovina Čechů, která využívá své pracovní doby k práci. Česká republika už de facto s Německem srovnatelná je. Protože všichni, co jsou zaměstnaní (do toho se nezahrnují podnikatelé, protože oni si na sebe musí vydělat), tak mi to ukazuje, že pracují 4 hodiny denně a za to berou plné platy a když zkusím kolik dní pracují, tak pracují 4 dny a to je de facto blahobyt. Netvrdím, že je to všude a na všech pracovních pozicích. Naprosto zbytečné jsou některé úřady, ale to my nevyřešíme. To je otázka a téma pro politiky.
 
Lidé mohou tedy očekávat lepší časy, ale až už nebudou vládní strany, které od revoluce vládly a budou nové strany, které nebudou mít důvod ke korupci a budou mít tu sílu, přes svou voličkou základnu, zrušit všechna zbytečná pracovní místa a místa, která nic nevytváří. Pak vytvoří pracovní místa, kde se bude něco vyrábět a bude to smysluplné a budou pracovat 8,5 hodiny denně – pak tu bude blahobyt. Ale obávám se, že to bude ještě trvat 20 let. Už jsem jednou věštil, že za 10 let bude v České republice právní stát. A pak je šance, že se to vše vyčistí a změní. Nelze udělat vše ze dne na den, aby se např. zrušily místa 2/3 úředníků v rámci státního aparátu.
 
Na úroveň Německa se nidky nedostaneme, ale mohli bychom se dostat dejme tomu na 80% životní úrovně Německa za nějakých 25 let. Možná naše děti si tuto životní úroveň užijí.
 
V poslední době je stále špatná psychika lidí – častější sebevraždy, auta bourají, vzrůstá násilí už u mladých lidí, vzrůstá nenávist, závist lidí.
Se současnou situací, kdy ve všech médií se píše o neustále narůstající korupci ve státní správě a v jiných oblastech, souvisí i špatná psychika lidí. Lidé v současné době pociťují beznaděj, protože nikdo není schopný se současnou situací něco dělat. Se špatnou psychikou lidí souvisí i samozřejmě autonehody, seberaždy, závist a nenávist lidí vůči sobě. Lidé jsou mimo reálný svět a nejsou schopni se pořádně na nic soustředit, a to jak na práci, tak na řízení auta. Vše spolu samozřejmě souvisí. Lidé podvědomě usedají za volant a nejsou odpočatí. 2/3 lidí sedají za volant a jsou pod vlivem léků, drog nebo zbytkového alkoholu. Lidé vědí, že nejsou měřidla právě na léky, které mají vedlejší účinky – neumožňují pozornost za volantem, takže by bylo dobré, aby i na toto byla měřidla, když už jsou na drogy. Už se začínají projevovat pojšťovny, které neuhradí vzniklou škodu, pokud se prokáže z rozborů krve právě vědlejší účinky některých léků.
 
Vzrůstající závist a nenávist lidí je proto, že zde vznikají velké rozdíly mezi skupinami lidí. Více a více lidí se blíží k chudobě a tudíž mizí střední vrstva lidí. Je jasné, že chudí lidé závidí bohatým lidem. Podle průzkumu v České republice závidí 75% lidí, v Americe 15% lidí, v Německu 20% lidí, v Rakousku 15% lidí, v Holansku 5% lidí, v Dánsku 3% lidí – někomu něco. Ty čísla odpovídají, jaká je životní úroveň v dané zemi. ČR je na 39. místě, Amerika na 26. místě. Bohužel se s tím nedá nic dělat. V ČR je 30% lidí, kteří mají obchodní talent. V Americe má 60% lidí obchodní talent.
Samozřejmě, že špatná psychika lidí ovlivňuje jejich zdravotní stav. Pokud jsme ve stresu, tak nepomůžou ani moje doporučení – pravidelné praktikování akupresur, užívání vitamínů a minerálů. Představte si vyždímaný zkroucený hadr. Do tohoto hadru také nenasáknete vodu a to je stejné i s lidským tělem. Protože když jsme trvale ve stresu, tak je tělo stažené a není možné do tohoto stresem staženého těla vstřebat vitamíny a minerály. Měli bychom si uvědomit, že zdraví je pouze jedno a za peníze si ho nekoupíme. Nejdříve je potřeba přestat závidět, bohatý člověk je podle Číňanů ten, kdo se spokojí s tím, co má. Nikoliv rezignovat na danou situaci, ale nedávat si laťku, tak vysoko – na to, na co nemám. V Indii jsou např. kasty a lidé se s tím smířili, že pokud se do určité kasty narodí, tak v té kastě budou až na věky a to i jejich děti. Když se smíříme s tím, co máme nebo v jaké jsme pozici, tak jsme pak schopni zharmonizovat tělo a duši a radovat se ze život. Člověk potřebuje uzavřít rodinný kruh, což dříve bylo pouze uměle vytvořeno. Rodina je základ štěstí, co do dětí vložíme, tak to dostaneme. Nikdo děti nevychovává. Generace, co se narodila po revoluci např. r. 1991-93 je katastrofální. Protože všem všechno šlo a ty děti v tom žijí a proto je to generace plná drogově závislých a gemblerů. Lidé chtějí to, co měli tehdy, ale protože to nemají nebo nemohou mít, tak to chtějí a tím jsou ve stresu. To je otázka toho, smířit se s tou situací (nikoliv rezignovat) a uvědomit si, na co mám.
 
V současné době píši knihu o osudu. Sestavil jsem tabulku s čísly 0-12. Můžete si tedy zkusit vyložit karty (pokud máte karty ode mne nebo jiné) – vyberte karty s čísly 0 až 12, zamíchejte karty a vyberte jednu. Můžete zjistit do jaké finanční kategorie patříte. Určil jsem i peníze v rámci tabulky, např. Kolik peněz jste schopni vydělávat a každý si tedy může vyložit karty.
 
Špatná psychika lidí ovlivňuje zdraví lidí – jak proti tomu bojovat, jak se proti tomu bránit?
 
Dříve bylo moderní žít na dluh a někteří lidé to přehnali, takže teď mají problémy se splácením.
 
Doporučuji provádět pravidelně akupresury, užívat pravidelně vitamíny a minerály. Uvědomit si, že trvalým stresem se tělo blokuje. Pokud není abnormální (tak jako např. v přirovnání k vyždímanému hadru), tak jsme schopni si udržet rovnováhu těla a duše. A můžeme fungovat zdraví. Cca 2/3 lidí se může mít lépe, pokud se odstěhují do zahraničí, protože ČR není třeba pro ně vhodný stát. Mladí lidé mají možnost zkusit žít v jiném státu. Můžete si to i vyvěštit kartami nebo si zajít k dobrému astrologovi, který je schopen určit stát, ve kterém se vám bude dařit. Lidem chybí více lásky, pohody, vstřícnosti ke druhým, stále se za něčím ženou. Vše souvisí se vším a kdyby lidé přestali závidět a nenávidět a spíše tuto energii vložili do smysluplné práce, tak by se mohli mít lépe.
 
Nemá smysl čekat na něco…… např. až bude lépe, nebo litovat, že nežijeme v domě minulé, předminulé, budoucí (až bude lépe), protože čekání na cokoliv je čekání na smrt. Žijeme teď a tady a je třeba si najít to, co je dobré pro nás teď a tady. Protože v této hektické době žijeme. A čas běží ať jsem spokojeni či ne. Proto je nutné najít „záchytný bod“ naší existence, což stále zdůrazňuji a to je rodina. Kdo jí nemá, může si jí vytvořit. A „uzavřený rodinný kruh“ je patrně se seberealizací to nejdůležitější a jediné, co můžeme a máte sami udělat a vytvořit.
 
A je to jen na nás, zda a jak se nám to podaří. Uznávaný psychiatr Bert Helinger, zakladatel skupinové terapie Rodinné konstelace tvrdí, že neexistuje nic, co by se v rodinném systému nedalo odpustit. Podle něj  proto, že bez rodičů bychom tady nebyli. A je na nás, jak si s naším životem poradíme a jak s ním naložíme. Nikdo není dokonalý a já tvrdím, že mimo jiné, i výchova dětí by měla být jedním ze základních předmětů už na základní škole. Další povinný předmět by mělo být  výuka předmětu „štěstí“: podle mne štěstí je umění žít. Štěstí je seberealizace a „uzavřený rodinný kruh“ = rodina. A je na nás, jakou si vytvoříme. Z jaké pocházíme nemůžeme ovlivnit, ale jakou založíme, ano. Abychom založili „Super nový rodinný systém“, musíme mít informace, jak má vypadat. Abychom jej mohli založit „dokonalý rodinný systém!, musíme být sami “dokonalí“. Abychom byli dokonalí, musíme se 1. Být dospělí“  (rituál dospělosti“ ).2.  “Narovnat nerovnováhu rodinného systému“ 3. Vyřešit všechny problémy a tím se zbavit zátěží (odpustit těm, co nám ublížili a požádat o odpuštění ty, kterým jsme ublížili my). 4. Žít podle pravidla: Odpustit, neočekávat, nelpět.
 
Kdo zažil komunismus a naučil se zvládat žití v komunistickém režimu, tak by neměl mít problém zvládat i kapitalistický stres. To se týká zejména lidí, kteří mají obchodní talent (což je 30 % lidí v České republice).
 
Stanley Bradley
 
Tabulka OSUD:
 
Jiná možnost. Např. nemáte znát výsledek, není správný čas, atd. V Tarotu odpovídá kartě Kejklíř – Šašek
Závist, nenávist, zloba, žárlivost. Dalším výkladem jde zjistit, kdo vysílá negativní energii. V Tarotu odpovídá kartě Nepřítel.
Strach, nejistota, nemá/me „duši“ ve svém těle. V Tarotu odpovídá kartě 3 Meče.
OSUD cizího člověka (např. „faktor hromadného osudu“, ale i bývalí partneři, bývalý partneři našich partnerů, atd.) V Tarotu odpovídá kartě Boží oko, Svět.
OSUD ze strany matky – případně zásah rodinného systému. V Tarotu odpovídá kartě Císařovna
OSUD ze strany otce – případně zásah rodinného systému. V Tarotu odpovídá kartě Císař.
Chyba z naší strany díky „zamrzlosti“ v dětství“, chováte se jako dítě. Ale může jít i o chybu někoho jiného, dokonce i záměrnou. V Tarotu odpovídá kartě Blázen.
OSUD ze strany našeho potomka budoucího/sourozence/potratu rodičů, byli jsme v ne/správný čas na ne/správném místě. V Tarotu odpovídá kartě Páže mečů.
OSUD ze strany partnera/partnerky (i minulé/ho), byli jsme v ne/správný čas na ne/správném místě. V Tarotu odpovídá kartě Velekněz, Velekněžka.
Nemoc (ne/řešená fyzická, či duševní). Při dalším výkladu zjistíme, koho nemoc nás ovlivňuje. V Tarotu odpovídá kartě Viselec.
Chyba, nepozornost ze strany nás samotných, neposlechnutí intuice, ale také snaha měnit svůj osud. V Tarotu odpovídá kartě Kolo štěstí.
Woodoo Někdo nám to ne/přál a „zhmotnil myšlenku“. V případě vyložení tato karty vyložte ještě jednu, ze které strany problém je. V Tarotu odpovídá kartě Ďábel.
OSUD – „univerzum, „neměnná situace“ nejde a nešlo, případně nepůjde 
nic měnit, nic dělat. V Tarotu odpovídá kartě Poslední soud
 
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.