Už jste členy mého nového klubu? Mám pouze 300 míst a už se nějaké rozebrali, tak nevím kolik z vás se tam dostane. Pro více informací kliknetě zde.

Věštba na úterý 31.10.2017

Úterý 31.10.2017

Numerologicky 6. Harmonická péče, Rodina, Vztahy, související tarotová karta Císařovna.

Dnes vás může potkat velké štěstí, zejména když budete pohromadě s rodinou,  i na rodinné cestování za zábavou.  Dobrý den je i na cestování obecně, dnes by neměly být problémy, pokud již máte zimní pneumatiky, protože někde už by to mohlo, zejména ráno, klouzat. Jen si dávejte za jízdy větší pozor a nerozptylujte se jinými činnostmi, to by hrozil problém. Můžete utužit vztah a partnera vzít někam za kulturou, zejména partnerky to ocení. Numerologická „šestka“ dnešního dne upozorňuje na to, abyste s partnerem neustále střežili rovnováhu mezi dáváním a přijímáním, přičemž nikdo z partnerů by neměl být k ničemu nucen.

Kdo na svého prince či princeznu teprve čekáte, můžete navštívit nějakou zajímavou přednášku, nebo zajímavé inspirativní místo (nějaký hrad či zámek). Tam jste schopni navázat kontakt s vaším „kreativním vnitřním ohněm“ a tím dosáhnout v kontrolovatelné formě transformace. To je dobré zejména pro ty, kdož jste konfrontováni s nějakou formou onemocnění, či jiným problémem, který potřebujete vyřešit. Energie dnešního dne pomůže k vyřešení problému, či uzdravení.

Stále hrozí záplavy a sesuvy půdy a s tím spojené problémy na železnici, ale i na vozovkách.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.