Věštba na úterý 19.12.2017

Úterý 19.12.2017

Numerologicky 5. Dobrodružná cesta, Pozitivní změny, související tarotová karta je Vůz.

Včera proběhla největší magnetická bouře za poslední dobu. Proto mohlo mít více lidí problémy.  Ale dnes už by se mělo dařit a bouře je pryč. Sice to mohlo ovlivnit psychiku, ale po „mentálním osprchování“ by neměl už být problém. Nechtěl jsem strašit, aby mi lidé nevyčítali, že „Kdybys to neřekl, nic by se nestalo a tím, že jsem na to myslel/a, „se stalo“. Aspoň teď víte, že to tak hrozné (aspoň pro většinu) nebylo.

Proto jen může doznívat nevysvětlitelný strach. Ale jinak se bude dařit, na co sáhnete. Tarotová karta „Vůz“ vše jen podpoří. Pokud uplatníte po včerejším negativním dni rozum místo intuice, inteligenci a diplomacii, místo arogance, vše se podaří.

Dnes můžete uplatnit svoji odvahu a sílu, k rozjetí nových projektů, dokonce je tak silná podporující energie těm pracovitým, že můře zvítězit duch nad hmotou. To v praxi znamená, že dnes obzvláště dobře se budou „zhmotňovat myšlenky“. Proto je dobrý den na léčení a je šance na plno uplatnit nejenom moji myšlenku, „že všechno máme v hlavě“.

Jaká vás teď hned napadne barva, když se na nevědomé úrovni něco ptám?

Amuletem pro dnešní den je žlutý kámen (pokud vás nenapadla jiná barva, pokud ano, ta barva, která vás napadla při mé otázce je pro vás ta správná barva amuletu), dobré je podpořit dobrým bylinným čajem, Andělika lékařská.

Pro ty, kteří „makali“ i delší domu ba nějakém smysluplném projektu, se blíží se sklizeň   a může začít dnes. Do budoucna můžeme hledět s optimismem, energie dnešního dne nám dává sílu pro vykonání všeho, co je třeba. Amulet navíc nás bere pod svá ochranná křídla, což nás ochrání před negativními názory a vlivy, které by nám mohly uškodit. Energie s amuletem pro dnešní den (a nemusí to být jen pro dnešní den) pomůže odhalit vnitřní sílu, která nás může pohánět k dosažení božského vědomí a osvícení. Pokud náhodou ne, tak určitě dává naději na brzké vyřešení našich problémů, urovnání sporů či uzdravení.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.