Už jste členy mého nového klubu? Mám pouze 300 míst a už se nějaké rozebrali, tak nevím kolik z vás se tam dostane. Pro více informací kliknetě zde.

Věštba na úterý 1.8.2017

Úterý 1.8.2017

Numerologicky 1.  Jednotící síla, Nový začátek. Související tarotová karta Císař.

Zvláštně dobrý den na vše, mimo lásky. Bude se dařit v obchodu, ve všech záležitostech, do kterých se pustíme. Můžeme začít i něco nového. Dobrý den na začátek nových projektů, na sloučení firem. S globalizací nic nenaděláme, doba si žádá levnější produkty a toho je možné docílit zvětšením společností a zefektivněním výroby. Je čas na sklizeň pro ty, kdo dříve zaseli. Dobrý den na politická rozhodnutí. Dnes je dobré se řídit spíše intuicí, než rozumem. Můžete mít i věštecké sny, které se vyplní.

Není dobrý den na experimenty se zdravím, proto pozor na užívání nebezpečných a návykových látek, můžete to přehnat a onemocnět. Kdo se vzepře zákonům karmy, ponese důsledky svého konání. Zvláště dnes se nám všechny nečestnosti vrátí.

Pozor na úrazy, i ty dnes hrozí více než kdy jindy.

Pokud uvidíte padat letadlo, tak nekoukejte a raději utíkejte. Někde se bude třást zem, patrně ale v USA, takže nás se to týkat nebude.

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.