Věštba na středu 8.11. a úterý 7.11.2017

Středa 8.11.2017

Numerologicky 2. Vševědoucí klid, Navazování vztahů, související tarotová karta Velekněžka.

Dobrý den na seznamování, kdo je sám, tak můžete nejenom na sociální síti nabídnout doprovod za kulturou, nebo jen pozvat někoho jen tak na kávu. Sice se najdou lidé, kteří budou mít psychické problémy, ale to bylo, je a vždy bude. Zpráva v ČT, že v Česku je nemocných duchem 600.000 je děsivá. Že 10% z nich může a spíše bude způsobovat větší či menší problémy, už vyplývá z logiky věci. Proto si nenechte kazit radost někým, kdo se radovat neumí. Výše uvedenou skutečnost je dobré brát „jako nepříjemnou součást života“. A je dobré využít dní jako ten dnešní, k radosti a o tu se dělit s rodinou a přáteli. Je dobré myslet pozitivně a v lidech vnímat zářivé světlo jako charisma. Není dobré ztratit vládu nad energiemi souvisejícími s charismatických vyzařováním , to by se mohlo změnit v nekontrolovatelnou ničivou vášeň, která potom bude působit nejenom na vás, ale i na vnější svět.

Kdo má přebytek energie, je dobré ji „vybít“ při sportu, procházkou v lese, v plaveckém bazénu a podobně. Dnešní den není dobré být zahleděn do sebe, je dobré vyrazit do společnosti a být dnes aktivní. Aktivitou, ať je jakákoli, se zbavíte vnitřního nesouladu a povrchnosti, což vždy působí na nás pozitivně.

Stále cítím nespokojeného člověka, který se může chtít snažit kazit radost druhým.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3, 4, 5

Úterý 7.11.2017

Numerologicky 1.  Jednotící síla, Nový začátek. Související tarotová karta Císař.

Super den snad na všechno. Radost, dárek, štěstí, na co sáhnete. Tak se radujte, oslavujte, co se dá. Dnes při obchodních jednáních doporučuji upřednostňovat rozum před intuicí, což podporuje karta Císař.  To je osobnost, silná vůle, přízeň, mocný ochránce, díky tomu dosažení vytčeného cíle, moc neochvějnost. Nastal vhodný okamžik něco podniknout. Pokud naše jednání zůstane v souladu s organickými zákony, úspěch a výnos našich budoucích projektů je zaručen. Dnes se určitě dohodnete na všem, pokud se vyvarujete extrémů a budete umírnění. Je dobré udržet emoce pod kontrolou, energie dnešního dne bude silná a vše se může vymknout kontrole.

Energii dnešního dne lze využít k léčení, ale i k získávání inspirace ze zajímavých přednášek, či poznatků při meditaci. Zvláště při meditaci dnes můžete najít tvořivou a duchovní sílu, kterou můžete využít ke zbavení se psychických okovů, při současném léčení, i fyzických bloků. Při zajímavé přednášce může dojít k osvícení nenadálým poznáním, nebo může dojít k náhlému pochopení, které vás přiměje oprostit se od předsudků.

Budeme si muset opět zvykat na zimu a s tím spojené problémy. Někde je už připraví sníh. Někde vidím sesuvy půdy a propadání země. Bohužel, zase cítím problém, který bude chtít způsobit nespokojený člověk sám se sebou. Patrně násilím bude chtít dosáhnout svého.

Malý test sebepoznání

Myslete silně na to, co si nejvíce přejete

Jaké vás napadne číslo?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.