Věštba na středu 6.9. a čtvrtek 7.9.2017

Středa 6.9.2017

Numerologicky 7. Hledající poznání, Karma, související tarotová karta je Poustevník.

Energie dnešního dne by mohla popouzet k realizaci chtíče, ale i žárlivosti. Žárlivost je nesebedůvěra a nevážení si sama sebe. Proto je dobré si uvědomit kořeny žárlivosti a řešit je. Co se týká chtíče, je dobré se dnes krotit a nepouštět fantazii do reality, nemuselo by to dnes dopadnout dobře. Dnes se můžete učit odolávat negativnímu pokušení. Je dobré se dnes zbavovat závislosti, ideální místo k meditaci je kostel či chrám. Dnešní den je na to dobrý, stejně jako na lásku, můžete se seznámit, když budete ve správný čas na správném místě. Není dobrý den na obchodní jednání, je divné napětí, které by mohlo vše zhatit, dnes doporučuji jít na jistotu. Dnes je den „karmy“, co jste zaseli, to sklidíte. Je den pro individualisty, pokud máte nutkání něco pozitivního podniknout, udělejte to. Dnes je den přílivu tvořivých nápadů. Kdo má pocit, že je zablokovaný proti přílivu energií, běžte si zaběhat do lesa, tam se pohybem odblokujete a nabijete léčivou energií ze stromů.

Dnes opět pozor na sesuvy půdy. Dokonce by mohly padat meteority. Padají stále, aniž je vidíme, ale dnes je chytejte raději s helmou na hlavě. Vidím nějakého strojvedoucího, jak sleduje padající hvězdu a nedobrzdí.

Test sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3

 

Čtvrtek 7.9.2017

Numerologicky 8. Materiální moc, Peníze. Související tarotová karta Síla

Dnes vyřešíte všechny problémy, karta Síla k tomu dodá dostatek energie. Je dobrý den na vyléčení se, dnes můžete najít i příčinu zdravotních problémů, když se hluboce zamyslíte. Dnes není dobrý den na moudra, ani nebudete mít tvůrčí, jiskřivé nápady, nemá cenu nic vymýšlet. Dnes je dobré se držet toho, co máte. Ale za peníze někoho ukecáte. Dnes vyhrávají v obchodě peníze, dnes koupíte téměř vše. Můžete se dohodnout na již předem prohraném sporu, když přihodíte trochu peněz. Ale není dobrý den na hádky, může dojít k rozchodu, dnes partner/ka „chytnou na první našlápnutí“, proto raději v klídku. Egoismus dnes nechte doma ve skříni, jinak zle pochodíte, protože můžete být vystaveni sebedestrukci.

Pro snílky je dobrý den na realizaci snů, bude to něco stát, ale povede se zrealizovat dávné sny a přání, jděte realizovat sny, povede se to. Pokud se o něčem rozhodujete, energie dnešního dne pomůže najít správné řešení.

Kim by se mohl propadnout do země.

Test sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo z čísel 1,2,3?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.