Věštba na středu 4.10.2017

Středa 4.10.2017

Numerologicky 6. Harmonická péče, Rodina, Vztahy, související tarotová karta Císařovna.

Dobrý den na vize, můžete věštit, až se z vás bude kouřit. Třeba dnes vyvěštíte, jak přijít k penězům. Na peníze je dobrý den také. Dnes se bude dařit učitelů, právníkům, ale i přednášejícím. Tak můžete nějakou přednášku navštívit, nasytíte mysl smysluplnými informacemi. Energii dnešního dne můžeme chápat jako výzvu k vnitřnímu klidu, trpělivosti a uvědomění. Je dobrá doba k plánování budoucnosti. Vědomé naslouchání vnitřnímu hlasu  při meditaci může přinést nové poznatky a pohledy, pokud si je ovšem připustíme a přijmeme je. Může dojít k otěhotnění některé z žen.

Ale pozor na změny, na ty dobrý den rozhodně není. Držte se toho, co máte. Ani na nové začátky není dobrá energie dnešního dne. Dnes je také dobrý den na léčení, do toho se pusťte se vší silou a energií, dne se to podaří. Dnes zvítězí duch nad hmotou. Ale nesmíte to přehnat, „všeho moc škodí“ a to dnes platí dvojnásob.

Zdá se mi, že nějak často a to není obvyklé, ale opět vidím někde oheň. Houby okolo elektráren dnes raději nesbírejte. Počasí je a už bude nevyzpytatelné, tak kupujte beranice a hřeby do bot, ať vám to někde neuklouzne, ale to spíše v zahraničí.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1,2,3?

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.