Věštba na středu 27.9.2017

Středa 27.9.2017

Numerologicky 1.  Jednotící síla, Nový začátek. Související tarotová karta Císař.

 

Dnes dávejte pozor na zloděje, mohl by využít chaosu díky energii měsíce, díky fázi now je v plné síle. Stejně tak citliví lidé mohou „být mimo realitu“. Tak raději nic nedělejte, kdo nic nedělá, sice nic nezíská, ale také nic nepokazí. Je snad dobrý den jen na meditace a klábosení s přáteli. Aspoň si na přátele a známé můžete dnes udělat čas. Dnes je dobré dodržovat rovnováhu ve vztazích, v obchodních záležitostech, ale i co se týká zdraví. Tak se moc neopijte, nemuselo by to dopadnout dobře, rovněž užití drog nepřinese předpokládanou úlevu. Je lepší si jít zaběhat, nebo navštívit posilovnu. Hrozí rozchody, když nezvládnete své emoce. Bohužel, není dobrý den ani na cestování, díky energii měsíce nemusíte být dostatečně ostražití.

 

Je dobrý den na inspiraci a plánování, v této oblasti můžete nasměrovat váš „šíp“ přímo do cíle. Doporučuji dnes využívat spíše intuice než rozum.

 

Dnes e projeví spíše negativní aspekty „numerologické jedničky“, což je tvrdohlavost, sobeckost, neukázněnost.

 

Tlak pod zemí by mohl způsobit nějaký výbuch. Ale nás se to týkat nebude. Stejně tak se nás nebude týkat, až kačerovi dojde trpělivost a potrestá Kima. Už o tom přemýšlí celé prázdniny, jak a kdy to udělat.

 

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1,2,3?

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.