Věštba na středu 20.12.2017

Středa 20.12.2017

Numerologicky 6. Harmonická péče, Rodina, Vztahy, související tarotová karta Císařovna.

Energie dnešního dne jednoznačně přeje rodině, dětem. Komu se to do dnes nepovedlo a chce (nemůžeme mít něco, co nevíme, nebo nechceme), tak má šanci. Dnes může dojít i k početí. Jednoznačně je možné dojít ke štěstí, pokud uděláte, co se má a může. A to se netýká jen rodiny, ale celého rodinného systému. Dnes je možné nabýt sebedůvěry, využít obchodního talentu, najít nové způsoby podnikání, dnes je možné improvizovat, zkrátka den „neomezených možností“.

Amuletem dnešního dne je světle modrá. Dnes je možné využít podpory karty „císařovna“, která zajistí růst, růst a prospěch v záležitostech, týkajících se našeho blízkého okolí. Svou formu dnes nabývá vše, co bylo patrně už dlouhou dobu skrytě připravováno. Blíží se sklizeň. Následuje čas dozrávání, plodnosti a sběru. Nabízejí se nové možnosti a šance, kterých bychom měli využít. Je stále ještě rok Kohouta v Čínské astrologii, což je rok příležitostí, obchodu a peněz (do 16.2.2018). Jestliže jsou naše úmysly a cíle v souladu s harmonií celku, energie dnešního dne nám poskytne ochranu při uskutečňování našich cílů a záměrů. Zároveň se projevuje rovnováha energií, pokud ji sami nezpůsobíme nerovnováhu.

Pro inspiraci je dnes je dobré se obklopit věcmi, které budou připomínat hezké chvíle, příjemné prostředí, příjemné přátele. V takovém prostředí jste schopni si představit, že máte v ruce klíč „od vlastního vězení“ (pokud si tak připadáte) a tím klíčem můžete otevřít pomyslné dveře vlastní cely, do které vás „někdo zavřel“ nebo dokonce vy sami.  

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.