Věštba na středu 18.10.2017

Středa 18.10.2017

Numerologicky 2. Vševědoucí klid, Navazování vztahů, související tarotová karta Velekněžka.

Dobrý den na lásku, seznamování. Určitě doporučuji vyrazit do společnosti. Dnes si můžete udělat radost, koupit nějakou drobnost, ale můžete potěšit své blízké nějakým drobným dárkem. Dnes nedoporučuji riskovat, nemuselo by se to vyplatit. Také pozor na infekce, jak se ochladilo, dost lidí má problémy s dýchacím ústrojím. Bakteriální infekce se „probouzí“, doporučuji užívat Oregáno, které je považováno za přírodní ATB (www.jakzitdlouho.cz).

Určitě nebude na škodu posilovat imunitní systém užíváním vitamínů a minerálů. Zejména B3, B6, C, Fosfor, Zinek, Selen, Koenzym Q10.

Pokud jste dokončili nějaké dílo, dnes je dobré s tím vyjít „na světlo“, dosáhnete uznání. Mžete dosáhnout harmonie mezi „duší a tělem“, to můžete při meditaci, nebo ve vířivce, kde se přitom nabijete energií. Pokud potřebujete v nějaké záležitosti učinit rozhodnutí, je pro to dnes dobrý den. Energie dnešního dne vás chrání před negativními vlivy. Pokud se rozhodnete pro vyřešení problému, nebo problémů, nebudete muset už mít strach z obav, pochybností, nedůvěry a sebepodceňování, které dřívějšímu rozhodnutí bránily.

Dnes si neberte klobouk, mohl by vám uletět.  Po záplavách stále hrozí sesuvy půdy a propadání země.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.