Věštba na středu 13.12.2017

Středa 13.12.2017

Numerologicky 8. Materiální moc, Peníze. Související tarotová karta Síla

Dost lidí může pociťovat strach, příčinou může být to, že doznívá magnetická bouře, která začala včera.  Ale těch, kterých se to netýká, budou pociťovat radost a budou si plnit své tužby, na to je dnešní den dobrá energie. Tarotová karta „Síla“ podpoří všechny pozitivní činnosti, do kterých se dnes pustíte a vše bude podpořeno materiálním ohodnocením. Dobrý den je i pro meditace a „duchovní očistu“. Amuletem pro dnešní den je Jantar. Ten pomůže s ochranou, růstem, podpoří trpělivost, klid a dozrávání. Energie dnešního dne je výzvou k vnitřnímu klidu, trpělivosti a uvědomění. Též je dobrá doba na plánování. Samota může být v tomto okamžiku přínosná, ale nesmí se zvrhnout v únik ze života nebo izolaci. Je dobrý dnes být otevřený všemu novému. Vědomé naslouchání vnitřnímu hlasu přináší nové poznatky a pohledy, pokud si je připustíme a přijmeme je.

Povětrností podmínky nepříznivé zůstávají, někde voda, někde sníh. Sesuvy půdy stále hrozí a to nejenom díky zemětřesení, ale i díky poddolovaných částí země a dešťům. Zem je zkrátka živá, bude čím dál živější, s tím je třeba počítat.

Stále vidím skupinky nespokojenců, kteří svým jednáním chtějí narušovat pohodu a klid pozitivně naladěných lidí, které politika vůbec nezajímá. Rakeťáka vidím, jak si dá trávu a bude zase vystřelovat papírové draky. Kačer ho má už dost. Bude asi někde ohňostroj. Někdo si bude myslet, že to je oslava konce roku.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3, 4?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.