Věštba na středu 1.11.2017

Středa 1.11.2017

Numerologicky 4. Pevná zem, Fyzická aktivita, související tarotová karta je Věž.

Zvláštní den, na jednu stranu obrovské štěstí ve všem, ale pozor na „nepřítele“, nebo na chybu. Mohlo by se vše „zbortit“. Přímo ďábelské energie dnešního dne budou vybízet „ke způsobení nerovnováhy“, ale spíše by to nedopadlo dobře, pokud se necháte zlákat. Je třeba být obezřetný a nenechat se „ďáblem“ svést. Ale bude to boj rozumu a pudů. Energie dnešního dne bude rozporuplná, pro někoho inspirace a úspěch, pro někoho zkáza (sestup do podsvětí -Věž). U někoho může energie dnešního dne vyvolat změnu myšlení, ale třeba i uvědomění si podstaty bytí (může vyvolávat otázky proč?). Mohou nastat otázky díky falešnému proroctví, nesplněných slibů. Může nastat snaha osvobodit se od něčeho, zda není zbytečné dělat oběť.

Ale pro někoho může energie dnešního dne přinést uzdravení, dosažení stálých hodnost, které stojí za přijetí do našeho života. Projekty, pro které se dnes rozhodnete, jsou zkouškou našeho bytí, naší síly a vytrvalosti, budou nakonec úspěšné.  Dnešní den je obzvláště dobrý pro léčení a vyléčení. A to ze všeho, co nás trápí, z nemocí, z nemocného vztahu, ze špatné a nevhodné práce.

Silná energie dnešního dne není dobré podceňovat, může hodně pomoci, ale i hodně ublížit, pokud naše úmysly a činy nejsou v souladu s vesmírným řádem příčin a následků.

Vidím neopatrnost a hrozí problém s plynem, ale i větší větérek, který zase někde pozlobí naše spoluobčany.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.