Věštba na sobotu 26.8.2017

Sobota 26.8.2017

Numerologicky 8. Materiální moc, Peníze. Související tarotová karta Síla

Dobrý den na lásku. Co jste včera nestihli, můžete dnes dokončit. Dnes je lepší na návštěvy nechodit, ani je nezvat, cítím divné vibrace a mohlo by se to zvrtnout v hádku a žárlivost. Lepší je dnes dávat pozor okolo sebe, lidé s duševní poruchou mohou zlobit. Je jich fakt hodně. Proto se dnes raději neseznamujte. Proto poslouchejte intuici, byste se neocitli v nesprávný čas na nesprávném místě. I když podle numerologie je den dobrý na peníze, dnes to vidím obráceně. Neriskujte, nesázejte.

Je to dobrý den na duchovní činnosti. Proto je dobrý den na meditaci, tím nic nezkazíte a můžete dojít k osvícení. Dobrý den na vzdělávání se, pokud se něco potřebujete naučit, půjde to rychle a snadno. Dnes může dojít k prolomení „bludného kruhu“, ke změně, kterou si zrovna přát nemusíme. Proto dnes doporučuji více opatrnosti. Mnoha lidem se dnes připomene zákon o příčině a následku. Mnoho lidí řeší důsledek, ne příčinu. Dnes můžete nalézt příčinu.

Tím můžete najít blokádu a nerovnováhu energií, které vám brání ve štěstí a naplnění našich cílů.

V místě nerovnováhy může dojít k výbuchu, snad plynu. Stále vidím duševně nemocné lidi ze včerejška, kteří chtějí lidem pokazit radost ze života.

 

Test sebepoznání:

Můžete určit i více čísel najednou.

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8?

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.