Věštba na sobotu 16.9. a neděli 17.9.2017

Sobota 16.9.2017

Numerologicky 8. Materiální moc, Peníze. Související tarotová karta Síla

Sobota je dobrá snad jen na odpočinek, dnes je dobré si dát klídek.  Dobré je  vyrazit na sraz Wazerů od ráááádia Impuls, do Sosnové u České Lípy. Tam najdete dobré přátele, navážete nová přátelství s dobrými a spolehlivými lidmi.  Bude tam spousta zábavy s nejlepšími moderátory rádia Impuls. Není dobrý den na nové projekty, výjimkou je umělecký činnost. NA tu je dnes dobrá tvůrčí energie přímo ve vzduchu. Asi z toho deště. Ale to bude příjemný, skoro jako májový deštík. Po pracovním týdnu to chce relax. Kdo nepojede do Sosnové, tak je dobré navštívit lázně, vířivku, masáže. Ani na novou lásku to dnes nevypadá. Je dobrý den na léčení, zejména odstraňování psychických bloku z dětství, nereálných snů. Při dobré meditaci se můžete zbavit iluzí a dostat se do reality.

I když číslo 8. znamená „peníze“, dnes bych na to nesázel.

Stále cítím, jako by nějaký pilot, i když spíše v zahraničí, měl potíže, tak na vyhlídkové lety dnes také raději vynechte.

To chladno už se nezadržitelně blíží, nějak dříve, než jsme čekali. Proto si držte beranice, mohly by vám ulétnout, ten vítr si nedá pokoj.

 

 

 

 

 

 

Test sebepoznání

 

Jaké vás napadne číslo z čísel 1,2,3?

 

 

Neděle 17.9.2017

Numerologicky 9. Světový vliv, Něco končí. Související tarotová karta Svět.

Dobrý den na změnu, pokud něco dlouho nefunguje, skončete to. Stejně tak nevyhovující přátelství, když máte pocit, že dáváte a nedostáváte, tedy není v rovnováze, je dobrý den to ukončit. Aspoň nebudete muset kupovat vánoční dárek. Dnes si hlídejte peněženky, můžete o ně přijít, stejně tak hrozí, že v bankomatu zapomenete kartu. Tak dnes pozor. Stále není dobrý den na lásku, dnes jí nepotkáte, ale můžete navázat nové přátelství, protože stále trvá sraz Wazerů v Sosnové u České Lípy. Návštěvou zábavného odpoledne v Sosnové se můžete zbavit deprese, apatie, porazíte lenost. Vhodné pro ty, kteří se nedokáží otevřít navenek, osamělost a odcizení už nebude problém. Tím se zbavíte vnitřního zablokování a napětí. Ani na věštění není dobrý den, proto věštím když jsou pro tyto seance dobré energie. Už druhý den je dobrý na tvořivou činnost někde v teplém příjemném ateliéru, či pokojíku. Můžete také „nastolovat rovnováhu mezí vaší duší a tělem“. Jsou pro to dobré konstelace. Je den dobrý pro nastolení spravedlnosti, tak si řekněte o nevrácené dluhy, třeba se dnes dlužníci zastydí a dluhy vrátí.

Chlad už cítím, jako chtěl někde dokonce padat sněhový poprašek a to dokonce i u nás. Tak nezapomeňte na šálu.

Test sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo s čísel 1,2,3?

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.