Věštba na pondělí 4.12.2017

Pondělí 4.12.2017

Numerologicky 8. Materiální moc, Peníze. Související tarotová karta Síla.

Ještě doznívá energie úplňku, tak to stojí za to dávat větší pozor. Myslivna se nám bude po víkendu déle „rozjíždět“. Za to naše nápady budou „výživnější“. A vypadá to, že se budeme dnes tulit, na vztah dobrý. Také je dobrý den na rituál „dospělosti“, tak se na něj podívejte na koular.impuls.cz, tam je všechno, co k životu potřebujete. A jsou tam i základní tabulky z knih S kým a kde žít. Pokud si ji objednáte, raději vyplňte i telefon, aby vám pošťačka mohla zavolat, že vysněnou knihu nese.

Pokud se dnes pustíte do obchodování, tak to půjde dobře, to se nemusíte obávat. Tarotová karta „Síla“ podpoří vaší aktivitu, numerologicky „Peníze“, rovněž, ty se pohrnou. Ale na výhru to nějak opět nevidím, na to nedoporučuji vyhazovat love. Ale jinak dobrý, dnes do čeho se pustíte, úspěch zaručen, jako by byl předem zapsán ve hvězdách. Může dnes nastat zcela nečekaně. Pokud o něco usilujete, je cíl na dosah ruky. Dnes můžete i posílit sebevědomí, sebejistoty a sebeurčení, pokud vám chybí. Pokud nevíte jak, ukázky rituálů jsou na našich stránkách.

Kdo čte tyto stránky dnes, je momentálně na vítězné straně života, se všemi životadárnými energiemi. Tak jich využijte. Ideální je si to představit při meditaci, ve vířivce, ale stačí i vana, když si k tomuto rituálu zapálíte tři svíčky.

Stále si někteří řidiči nezvykli, že to klouže, když je zima. A ještě k tomu ten úplněk, to může být i pro jiné lidi problém.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.