Už jste členy mého nového klubu? Mám pouze 300 míst a už se nějaké rozebrali, tak nevím kolik z vás se tam dostane. Pro více informací kliknetě zde.

Věštba na pondělí 30.10.2017

Pondělí 30.10.2017

Numerologicky 5. Dobrodružná cesta, Pozitivní změny, související tarotová karta je Vůz.

Dobrý den na cestování, zejména s partnerkou či rodinou. Jen pozor na stres, bude to náročnější „pozitivní změny“ zvládnout. Tak raději opatrně. Stejně hrozí žárlivost, tak se nesvěřujte s úspěchy. Dnes to vše bude jako na houpačce, patrně bude zasahat osud do našich záležitostí více, než bychom si přáli. Zákon odplaty existuje a můžete to poznat na vlastní kůži. Pokud se něco nepovede, berte to jako vliv osudu a až když padneme na dno, můžete se ode dna odrazit a „jít nahoru“. Třeba se tím dostaneme z bludného kruhu. Je třeba si připomínat, že vše špatné je pro něco dobré a vždy může být hůř. A máme vždy udělat vše pro to, aby lépe bylo. Ochlazení můžeme pozorovat nejenom v okolní teplotě, ale i ve vztazích, především kvůli nesouladu mezi hodnotovými žebříčky a představami. Energie dnešního dne vypovídá o nutnosti sebereflexe a z něho vyvstávajícím smyslu pro transformaci. To se týká myšlení lidí zejména po volbách. Už je hotovo a nic se nevrací, vše musí jít kupředu. Opakuji stále dokola, že svůj osud je těžké změnit, můžeme jej jen ovlivnit a i na to je třeba vynaložit hodně energie. Osud obce už může měnit jen většina, cca 60% lidí v obci. A osud státu může měnit více lidí, to už by se muselo sejít cca 70%. Proto změnit státu je hodně těžké.

Hrozí problémy s vodou, někde dokonce už se sněhem. Opět cítím energii lidí, kteří by mohly způsobovat problémy. Proto je lepší být opatrnější.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.