Věštba na pondělí 18.9.2017

Pondělí 18.9.2017

Numerologicky 1.  Jednotící síla, Nový začátek. Související tarotová karta Císař.

Super den skoro na všechno. Na peníze, na nové začátky, na početí, na změnu, na nový vztah, dnes se ničeho bát nemusíte. Všechno dopadne dobře.

Špatné myšlenky „odfičí“, pokud budete chtít, můžete se zbavit žárlivosti, když si uvědomíte, že to je špatně vybitá sexuální energie a můžete se zbavit strachu pomocí rituálu, který je popsaný na www.koular.impuls.cz

Jen na výhru to nějak nevidím, ale to platí obecně a je dobré se spoléhat jen na to, co vyděláte. Kdo chce vyhrát, žije ve snu.

Dnes najdete radu u nestranné osoby, pokud jí potřebujete. Bude vám odpuštěno, pokud o to požádáte. Při meditaci můžete dojít o osvícení, což jest nejvyšší poznání. Energie dnešního dne nám všem dá hodně energie. Můžete začít nové projekty, které přinesou hodně peněz.

Jen pozor na silnici a nejenom. I na přechodu, pokud jste unavení, raději plánovanou cestu zrušte. Rovněž bych nedoporučil lézt na skály, můžete spadnout a bude to bolet.

Co si dnes naplánujete, to bude mít silný náboj, díky kterému budeme mít hodně energie k realizaci snů a přání. Díky této energii se podaří překonat všechny překážky a vytrvalostí dojdete ke svému cíli. Energie dnešního dne vám pomůže ukotvení v hmotném světě.

Pokud jste páchali špatné skutky, hrozí odveta a díky energii dnešního dne hodně velká. Ale pokud máte pocit, že jste se ocitli ve vězení, které jste si sami okolo sebe vybudovali a sami jste se tak za živa zahrabali, máte dnes možnost to napravit a změnit tak špatný směr, kterým jste se dříve vydali.

Kim si dal jointa a provokuje, možná se brzo dočká odvety. Hrozí, že někde díky chybě mohou vzduchem létat i ….systémy dvou částic, elektronu a jádra, vázaných elektromagnetickou interakcí. No je to složité a nás se to týkat nebude.

Test sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo z čísel 1,2,3?

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.