Věštba na neděli 15.10. a pondělí 16.10.2017

Neděle 15.10.2017

Numerologicky 8. Materiální moc, Peníze. Související tarotová karta Síla

Kdo má chuť zkusit „štěstí“, dnes je proto vhodný den. Zase tak často to na výhru nevypadá, ale dnes ano. Ale nemá smysl do sázky dávat hodně peněz. Buď máte vyhrát, tak vyhrajete i malým vkladem, nebo nemáte, potom můžete vsadit za kolik chcete a bude vám to platné jako mrtvému brabencovi zimník.

Je dobrý den na oslavy, pokud máte co slavit. Pokud ne, tak oslavte že se máte dobře, pokud ne, oslavte to, že se budete mít dobře, když proto uděláte co se může a má. Dnešní den budete mít sílu začít znova, pokud je to třeba.

Je dobrý den k harmonii duše a těla. Dnes můžete oslavit úspěch, pokud jste jej dosáhli a zatím neoslavili. Dnes můžete rovněž očekávat dobré zprávy. Nastal čas něco podniknout, aby bylo časem co sklízet. Tak můžete začít nový projekt, který máte delší dobu v hlavě a zatím jste tak neučinili. Dnes ucítíte příliv tvořivosti, což časem můžete zhodnotit.

Stále cítím problémy na železnici. Někde hrozí, že bude sněžit, nebo padat kroupy, ale nás se to snad týkat nebude.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Pondělí 16.10.2017

Numerologicky 9. Světový vliv, Něco končí. Související tarotová karta Svět.

Dnes je dobrý den na cestování, ale i na snění a plánování růžové budoucnosti. Ale rozhodně není dobré spojovat řízení a při tom snít. To by nedopadlo dobře. Dnes by mohlo díky vibracím Měsíce pociťovat více lidí strach a obavy, že „něco končí“. A to je pravda, ale vždy když něco skončí, tak většinou proto, že začne něco nového. A něco nového nemůže začít, dokud neskončí to „staré“. A vždy „nové“ má přednost před „starým“. Pokud něco skutečně pro vás skončí, můžete to brát jako osvobození.

Dnes je také dobrý den na léčení, tak doporučuji naložit tělo do vířivky, nasypat od každé byliny hrst a léčit se alespoň hodinu v bylinné lázni. Všechno máme v hlavě, když si řekneme, že se vyléčíme, tak se vyléčíme. Energie dnešního dne nám dodá dostatek síly.

Energie dnešního dne je velmi pozitivní a vypovídá o vzájemné důvěře, pochopení na mentální i sexuální úrovni, co se týká partnerských vztahů. Na obzoru by mohl být sňatek. Energie dnešního dne naznačuje harmonické spojení s jednou, ale i více osobami. Z případného setkání s jinými osobami by se mohla vyvinout spolupráce v materiální, ale i duchovní oblasti.  Proto je dobrý den i na přednášky. Je dobrý den pro vizionáře.

Stále hrozí sesuvy půdy. A někde mimo nás i vítr, tak si neberte klobouky.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.