Věštba na čvrtek 5.10.2017

Čtvrtek 5.10.2017

Numerologicky 7. Hledající poznání, Karma, související tarotová karta je Poustevník.

Dnes je dobrý den na nové nápady, sbírání moudra a cestování. Ale pozor, co se dnes stane opět může být důsledek „Osudu“. Je rovněž dobrý den na vzdělávání se, na meditaci a „utužení víry“. Třeba v sama sebe, pokud si nevěříte. I dnes může dojít k početí, pokud se to včera nepodařilo. To znamená i nový začátek, můžete založit firmu, společný podnik. Pokud dnes něco dobře naplánujete, bude to mít dlouhé trvání, zdárný průběh a naplní se vaše předsevzetí. S tím souvisí vnitřní klid, kterého dnes můžete dosáhnout při meditaci. Dnes je dobrý den na konstelace v rodině, můžete tak být ve spojení se svými kořeny. Pokud by se to nepovedlo, můžete to zkusit v jiný vhodný den. Ale kdo má pocit, že „ztuhnul“ na místě a nemůže se hnout, je dobrý den na „odpoutání se „ od zaběhlých kolejí“ které nikam nevedou.

Není dobrý den na nenávist, závist, to nechce doma, nejlépe ve sklepě a už to tam nechte. Dnes budete odhaleni, pokud něco zcizíte.  Rovněž bude dnes odhalen fanatik, který bude chtít poučovat a neuvědomí si včas, že „vnucená rada je diktát“.

Dnes cítím problém v nějakém Buse, tak dávejte raději pozor na řidiče. Opět vidím někde oheň, ale hasičák tentokráte nepomůže. Doufám, že nás se to týkat nebude.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3? 

Jaké vás napadlo číslo, z čísel 1,2,3?, když se ptám na vašeho partnera?

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.