Už jste členy mého nového klubu? Mám pouze 300 míst a už se nějaké rozebrali, tak nevím kolik z vás se tam dostane. Pro více informací kliknetě zde.

Věštba na čvrtek 5.10.2017

Čtvrtek 5.10.2017

Numerologicky 7. Hledající poznání, Karma, související tarotová karta je Poustevník.

Dnes je dobrý den na nové nápady, sbírání moudra a cestování. Ale pozor, co se dnes stane opět může být důsledek „Osudu“. Je rovněž dobrý den na vzdělávání se, na meditaci a „utužení víry“. Třeba v sama sebe, pokud si nevěříte. I dnes může dojít k početí, pokud se to včera nepodařilo. To znamená i nový začátek, můžete založit firmu, společný podnik. Pokud dnes něco dobře naplánujete, bude to mít dlouhé trvání, zdárný průběh a naplní se vaše předsevzetí. S tím souvisí vnitřní klid, kterého dnes můžete dosáhnout při meditaci. Dnes je dobrý den na konstelace v rodině, můžete tak být ve spojení se svými kořeny. Pokud by se to nepovedlo, můžete to zkusit v jiný vhodný den. Ale kdo má pocit, že „ztuhnul“ na místě a nemůže se hnout, je dobrý den na „odpoutání se „ od zaběhlých kolejí“ které nikam nevedou.

Není dobrý den na nenávist, závist, to nechce doma, nejlépe ve sklepě a už to tam nechte. Dnes budete odhaleni, pokud něco zcizíte.  Rovněž bude dnes odhalen fanatik, který bude chtít poučovat a neuvědomí si včas, že „vnucená rada je diktát“.

Dnes cítím problém v nějakém Buse, tak dávejte raději pozor na řidiče. Opět vidím někde oheň, ale hasičák tentokráte nepomůže. Doufám, že nás se to týkat nebude.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3? 

Jaké vás napadlo číslo, z čísel 1,2,3?, když se ptám na vašeho partnera?

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.