Věšta na pátek 8.9. až neděli 10.9.2017

Pátek 8.9.2017

Numerologicky 9. Světový vliv, Něco končí. Související tarotová karta Svět.

Je dobré dobře si hlídat své partery, dnes má štěstí ten kdo se bude chtít seznámit. Proto se zdržte negativních projevů vůči partnerovi, mohl by dnes rychle najít náhradu. Vyrazte do společnosti, dobrý den na bujaré večírky. I zde navážete plno přátelských vztahů. Dnes se střetne mnoho vlivů, jak pozitivních, tak negativních. Proto dobrý den na meditaci, vymýšlení nového uměleckého nápadu. Ale špatný den pro labilní jedince. Hrozí od nich vydírání, zejména citové. To by ovšem mohlo znamenat konec vztahu, pokud to přeženete. Vyděrači by se dnes mohli vzpamatovat a najít řešení svého problému, který většinou pochází z dětství. Přestaňte si šlapat po štěstí. Neodkládejte důležitá rozhodnutí a jednejte teď a tady. „Něco končí“ je znamením dnešního dne, tak ukončete vše nefunkční a špatné. Jinak nemůže začít nic nového. Rozhodujícím faktorem dnešního dne je zdravá míra pozitivní agresivity. Pokud nevyřešíte dlouho neřešený problém, hrozí „zmražení“ a narušení přirozeného chodu věcí. Emocionální bloky brání volnému proudění životní energie. Hned jak se zbavíte emocionálního poškození a bloků z minulosti, máte úspěch zaručen. Někdy stačí ke zbavení se emocionálního poškození jen nabytí sebedůvěry, sebejistoty a sebeurčení, které nám pomohou k nové, prosluněné mysli. Odkud vás nic lepšího nenapadne, kupte si žlutý kámen a jděte meditovat do vhodného místa pro vás (kostel, les). Žlutá kámen bude amuletem, který pomůže vlít energii světla a Slunce do vaší mysli a tím pomůže vyhnat truchlivé myšlenky.

Vidím někde oheň, tak raději dnes mějte u sebe příruční hasičák. Cítím řinčení zbraní a to na hranici Čína a Indie. Zatím jen šarvátky, asi z toho nic většího nebude, Čína musí hlídat Kima, je u něj dost nerostného bohatství.

Test sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo z čísel 1,2,3?

Sobota 9.9.2017

Numerologicky 1.  Jednotící síla, Nový začátek. Související tarotová karta Císař.

Můžete začít znova, pokud se rozpadl vztah, nebo jste zkrachovali. Podpoří vás „ženský i mužský princip“, to znamená, že předkové jak ze strany matky i otce jsou při vás. Samozřejmě, pokud to nevzdáte a na to je čas vždy. Ale musíte se zbavit zátěží v podobě závisti, žárlivosti a nenávisti, to ničí především vás, ne ty, na které žárlíte. Je super den na „dospělost“, kdo jste v minulém testu odpověděli, že jste „zamrzlí“ v dětství, dnes máte šanci dospět. Jak to udělat je na stránkách koular.impuls.cz (rituál dospělosti). Dnes k tomu pomůže dvojitá dávka energie „Císaře“. Císař = dospělost, dosažení vytčeného cíle, moc, autorita, sebevědomí. Dnes se může podařit při meditaci „průnik do jiného světa“ a můžete odhalit tajemství, která vám byla odpírána znát. Po jejich odhalení můžete „růst“ a blíží se dozrávání, sklizeň a sběr toho, co jste zaseli. Je období plodnosti a uskutečňování vašich záměrů. Dojde k rovnováze energií, které se teď začne projevovat.

Pozor na sesuvy půdy, stále to hrozí. Mohla by se propadnout zem u nějaké šachty.

Test sebepoznání:

Jaká vás napadnu čísla z čísel 1,2,3?

 

Neděle 10.9. 2017

Numerologicky 2. Vševědoucí klid, Navazování vztahů, související tarotová karta Velekněžka.

Neděle je od slova „nedělat“, ale to dnes neplatí. Dobrý den na  peníze. Malý test: Jaké vás napadne číslo, když se na něco ptám? Výsledek je současně ve výsledcích dnešního testu sebepoznání. Není dobrý den na změny, dnes se držte  toho, co máte. Je ale dobrý den na změnu myšlení, pokud jste v útlumu, pokud jste ze sebe dělali oběť. Je dobré odpustit, neočekávat, nelpět. Toho se dnes zbavte. Kdo neví jak, můžete své negace u ohně pomyslně přendat do nějakého předmětu a ten spalte. Energie dnešního dne hovoří o přírůstku energie, která nám pomůže získat hlubší vhled do událostí okolo nás a sledovat je ze správného úhlu.  K tomu pomůže mít v ruce fialový kámen.

Pokud nezměníte své negativní postoje k životu, hrozí ztráta smyslu pro realitu a může vás „ulétnout duše“. Potom jí těžce budete dostávat zpět k vašemu tělu.

Někde hrozí, že něco zase vybuchne. Dávejte raději pozor směrem vzhůru, nějaký pilot může mít problémy.

Test sebepoznání:

Jaká vás napadnou čísla z čísel 1,2,3?

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.