Test na VZTAH

/A/ Řekněte první číslo z čísel 0 až 5, které vás napadne, když se ptám na vás v souvislosti s paní/pánem …slečnou…manželkou/manželem….kamarádkou/kamarádem…, přítelkyní….
B /Řekněte první číslo z čísel 0 až 5, které vás napadne, když se ptám na vás v souvislosti s…..,  za půl roku
C/ /Řekněte první číslo z čísel 0 až 5, které vás napadne, když se ptám na vás v souvislosti se vztahem, ale budoucnost, jak to dopadne,  na finále.

Výsledek testu:

Ne nevědomé úrovni jsem se ptal  první otázkou jaký máte vztah nyní.
Druhá otázka na nevědomé úrovni byla, jak to bude za půl roku.
Třetí otázkou jsem se ptal, jak váš vztah dopadne.  
Je pět stupňů před rozchodem – 1. Odtažení, 2. Stupňování negace, 3. Negativní interpretace – vyčítání, 4. Napadání partnera slovně, 5. napadání fyzicky = rozchod.
Tímto testem můžete zjistit, jak na tom jste, a záleží, jak se ptáte – Otázka např. může být: Na nevědomé úrovni se ptám, jak vztah vidí partner/partnerka (jak si partner/partnerka myslí, že vztah vidím já……atd.)

Čísla v odpovědi jsou podobná, jako známky ve škole. Pokud odpovíte nyní 5 = rozchod, v odpovědi Jak to dopadne vyjde číslo 1-4, znamená, že se znova můžete dát dohromady. 0 = žádný vztah není, možná si o tom jen sníte. 1= Vztah je výborný, není co dodat. 2 = Začínáte se od sebe odtahovat, což je první fáze z pěti k rozchodu. 3 = Začíná stupňování negací ve vztahu, je třeba problém zastavit v zárodku, popovídat si, začít řešit problém. 4 = Začíná vyčítání, negativní interpretace, slovní napadání, to je varování, brzy by mohlo dojít z rozchodu, když to hned nevyřešíte. 5 = Dochází k fyzickému napadání, bude následovat rozchod, rozvod.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.