Oslavili jsme příchozí rok zajíce, blíží se jaro

Koho zajímá, kdo bude příštím ředitelem ČT, může se podívat tady:

Blbá nálada ve společnosti přetrvává a troufnu si říci, že velkou měrou se na tomto faktu podílí sledování médií. Ten nekonečný proud informací o katastrofách v podobě zdražování už musel otupit i otrlého konzumenta negativních zpráv. Z tohoto divného kolotoče protichůdných informací jeden neví, co je a co není pravda. Mnoho lidí vytrhla z problémů běžného života hysterie okolo prezidentské klání (spíše mi to připadá, jako „referendum o panu Babišovi),  ale naštěstí od února 2023 „jedeme dál“.

Tři roky, od začátku roku 2021, píši každý měsíc pozitivně naladěné články (dávám je na své stránky, pro připomenutí https://stanleybradley.eu/clanky-vestby/), abych nepřiléval olej do ohně rozdmýchaných negativními zprávami, ale mám dojem, že jsem všechny možnosti jak na blbou náladu, vyčerpal. Teoreticky by šlo opakovat všechny články znova a zdá se, že stále budou „alternativní návody“, jak bojovat „s blbou náladou“, aktuální. 

Pozitivní byla i první část mojí věštby na rok 2023 – rok Zajíce (Od 22.1.2023 do 9.2.2024 dle čínské astrologie). Numerologicky je rok 2023 číslem sedm, což je rozporuplné číslo podle čínské astrologie. Ve wikipedii se praví, že: 

Číslo 7 může být chápáno jako šťastné i nešťastné. Ve svém šťastném významu je především asociováno se slovem 齐(pinyin: qí, český přepis: čchi) – jednota, jednotný, tudíž je chápáno jako dobré číslo pro mezilidské vztahy. Oproti tomu ve svém nešťastném smyslu je spojováno se slovem  (pinyin: qī, český přepis: čchi) – klamat.

Co si z toho vzít.

Podle nějaké tabulky na internetu se píše: PENĚŽNÍ ČÍSLO 7:

Mnoho lidí považuje sedmičku za šťastné číslo. Není to však tak jednoduché, zejména pokud jde o peníze. V numerologii peněz je to velmi zrádné a nebezpečné číslo. Někdy se totiž pojí s materiálními a finančními ztrátami v důsledku neopatrnosti. Měli byste si dávat dobrý pozor na to, kam peníze investujete a jak s nimi zacházíte.

Podle mé teorie může být související tarotová kartaPOUSTEVNÍK- „Hledající poznání“- může znamenat samotu. Mnoho lidí se může cítit samo, i když nesou a nebudou sami. 

Moji představu výkladu tohoto čísla by mohla vyjadřovat tarotová karta – KOLO ŠTĚSTÍ – Síla osudu. Význam karty mluví jasně: Osud, zákon odplaty, osudová křižovatka, vyvrcholení, blížící se konec problémů, různorodé vlivy, nevyhnutelnost, změna osudu, bludný kruh, osudový vztah, vliv osudu na život.

Zejména význam karty „Kolo štěstí“ napovídá, na co si dát pozor a čemu je dobré v roce 2023 věnovat pozornost. Nenechat se zlákat do pastí slibujících jednoduchá a rychlé řešení (a podvodníků, kterých s dlouhotrvající krizí přibývá) a hledat svoji optimální cestu, jak z krize. Z titulků o prodaných zahraničních zájezdech (o 30 % více, než před krizí) je vidět, že velká část populace krizi vyřešila po svém (jezdí po dovolených a krizi neřeší). 

Je dobré počítat s tím, že z výše uvedeného významu karty „kolo štěstí“ je dobré počítat s větou – „zákon odplaty“- co zasejeme, to sklidíme. S tím dost lidí nepočítá, jak je z titulků černé kroniky patrné. Ale už v r. 2000 jsem předpověděl, že pokud někdo způsobí nerovnováhu, „osud“ jej potrestá rychle. Tehdy jsem předpověděl, že doba v novém století i tisíciletí (od 1.1.2001) zrychlí a bude „spravedlivá“. A je to tady, ani se nestačíme rozhlédnout a jsme někde jinde, než jsme chtěli být.

Do nového roku 2023 všem přeji, aby si nenechali utéct štěstí a zachovali ve zdravém těle zdravého ducha.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.