Jaký bude rok 2015?

Věštba na rok 2015
 
Věštil jsem, že rok 2012 je přelomové období nového tisíciletí a století, kdy situace ve světě začala nabírat jiný směr a nové obrátky.
Za prvé jsem věštil, že pokud někdo něco provede, tak se mu to brzy vrátí, což se děje. Věštil jsem, že bude přibývat lidí, kteří nebudou schopni stačit rychlému tempu doby, což se děje.

 
Nastane období většího duchovna, než tomu bylo dříve. Tzn. návrat k přírodě a návrat k rodině. To vše umocnil rok koně 2014 a již se plno mých předchozích předpovědí bohužel začalo plnit. Začalo přibývat lidí, kteří psychicky nezvládli rychlý tep doby a ukazuje se to, co jsem již říkal v roce 2011, že by se lidé měli po vzoru firem sdružovat do větších rodinných celků, uzavírat rodinný kruh a závažná rozhodnutí dělat společně. Pokud rozhodnutí udělá celá skupina, tak je menší pravděpodobnost chyby, než když dané rozhodnutí udělá jednotlivec. Nebyla náhoda, že menší firmy se začaly sdružovat do větších firem, protože ten větší je silnější a lépe přežije. Stejně tak je to i v rodině.
Rok koně – rok 2014 – byl rokem plných změn. Rok 2015 bych řekl, že bude stále trvat „ticho před bouří“. Bouři očekávám v roce 2016, v roce 2017 a v roce 2018. Nemá cenu mluvit o katastrofách, které byly, jsou a budou a právě v roce 2015 očekávám pro ČR nejvíce katastrof, ale třeba to přispěje k oživení ekonomiky, protože v roce 2018 až 2020 bychom se mohli dostat na úroveň roku 2008.
V letošním roce začala ekonomika růst, což jsem přesvědčen, že bude i v roce 2015, v roce 2016 a v roce 2017. Co se týká politiky, tak od prezidentských voleb je jasné, že ČR je rozdělená na dvě části. Část voličů pravicového prezidenta čekala na chyby zvoleného levicového prezidenta, který je bohužel dělá. Napovídá to tomu, že by nemusel dokončit celé své volební období, což se týká i vedoucí politické strany a vlády, kde předpokládám, že rovněž nedokončí své volební období. Co se týká politiky, tak rok 2014 a rok 2015 bude rokem chaosu. Rok 2016 a rok 2017 se začne politika stabilizovat. To samé se týká i společenských vztahů, kdy rok 2014, rok 2015 a rok 2016 bude rokem, kdy bude ve společnosti vládnout napětí a bude to období rychlých a zásadních změn. Předpokládám, že situace společenských vztahů se začne stabilizovat v roce 2017, kdy se začne stabilizovat i politika. Situace v pracovní oblasti by mohla být v roce 2014 nejhorší, v roce 2015 by mohlo dojít ke zklidnění situace v oblasti pracovních příležitostí a mohly by vznikat nové pracovní příležitosti. Situace by se mohla zlepšovat od jara 2015 a mohlo by začít vznikat mnoho nových pracovních míst.
 
Rok 2015 pro jednotlivá znamení čínské astrologie:
Krysa – Lidé narození v roce Krysy by se měli zotavovat, protože rok 2014 pro tyto zrozence byl katastrofa. Krysa je sluhou Koně, proto se jim v tomto roce nedařilo. V roce 2015 pro ně bude rokem lepším a bude se jim dařit.
Buvol – lidem narozeným v roce Buvola doporučuji, aby zmírnili tempo a trochu odpočívali. Hrozí ztráty a neúspěchy.
Tygr – rok 2015 bude klidnější, než byl rok 2014. Je to dobrý rok zejména pro vytvoření rodiny nebo uspořádání si vztahů v rodině a napravit to, co se dříve pokazilo.
Zajíc – pro tyto lidi bude rok 2015 skvělý a vše půjde lehce a samo. Pro ty, co chtějí počít, tak bude velmi dobré období. Přijdou i nové nápady a jejich realizace. Mohou vyřešit i soudní spory.
Drak – pro tyto lidi to bude dobrý rok, ale měli by si dát pozor na smlouvy, na svůj majetek a na peníze a neměli by se pouštět do sporů.
Had – pro tyto lidi to bude dobrý rok (stejně jako u lidí narozených v roce Draka), ale měli by si dát pozor na smlouvy, na svůj majetek a na peníze a neměli by se pouštět do sporů. Lidé by měli dávat pozor, aby se nenechali vyprovokovat, hrozí jim v tomto případě problémy.
Kůň – pro tyto lidi to bude dobrý rok, protože ovce je nejlepší přítel koně. Je to dobrý rok na založení rodiny, početí dítěte nebo začít něco nového.
Ovce – je to osobní rok Ovce. Je to rok plný tvořivých energií a množství příležitostí. Je to dobrý rok i pro kladné vyřešení úředních záležitostí a sporů.
Opice – pro lidi narozených v roce Opice nebyl rok 2014 dobrým obdobím. Rok 2015 bude o něco lepší. Ale rozjezd bude pomalý. Doporučil bych těmto lidem řešení zásadních věcí až na rok 2016.
Kohout – pro ně to bude hodně dobrý rok, pokud se budou starat sami o sebe. Neměli by se vměšovat do záležitostí druhých lidí. Potom by je čekala, tzv. „studená sprcha“.
Pes – pro tyto lidi byl rok 2014 neutrálním obdobím, to samé bude i v roce 2015. Ale co se týká společenských vztahů, budou mít v roce 2015 dobré období. Bude to dobré období pro tvořivé energie, ale je potřeba hlídat peníze, které přijdou až v roce 2016.
Prase – tito lidé měli velmi špatné období a toto období trvalo delší dobu. Lepší období začalo až koncem letošního roku 2014. Lepší období bude pokračovat i v příštím roce 2015. Lidem bude přát štěstí a je to vhodné období pro uzavření manželství a upevnění vztahů v rodině.
Pro všechny znamení je to dobrý rok pro upevnění zdraví.
Obecně pro všechna znamení platí, že dost lidí žije ve strachu a ten strach začali lidé pociťovat v roce 2013. V roce 2014 to bylo horší a v roce 2015 to bude ještě horší – bude převládat strach a nejistota. V roce 2016 a dále se situace začne zlepšovat. Tolik lidí nebude pociťovat takový strach.
Nemyslím si, že by hrozily války. Strach pramení z politické situace ve světě a to zejména na východě a i tam se situace začne stabilizovat koncem roku 2016. Třetí světová válka rozhodně nebude, jen se domnívám, že pan Putin ztrácí svůj vliv díky své 2 roky trvající nemoci a do roka a půl nebude schopen ovlivňovat politickou situaci zejména v Rusku.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.