Jak se bude dařit v roce KOHOUTA od 28.1.2017 do 15.2.2018

Krysa: Rok kohouta je pro zrozence v roce krysy rokem zábavy, štěstí, ale budete muset hodně pracovat, protože předchozí rok bylo hodně nápadů, které je dobré zrealizovat. Je to rok peněz. Protože je to pro znamení krysy rok peněz a zúročení pracovního úsilí, bude více zatížena psychika a proto bych doporučil více užívat fosfor, B3, rutin a koenzym Q10.

Buvol: Kout je dobrý přítel a spojenec pracovitého buvola, toho je dobré využít. Ve vztazích bude pohoda a proto vás rodina bude podporovat v pracovním úsilí, které bude náležitě oceněno. Ti, co nemají partnera, mají šanci v roce kohouta partnera najít. Je to dobré období na to, si říci v práci o zvýšení platu. Co se týká zdraví, doporučuji podpořit imunitní systém po dlouholetém psychickém vypětí (vitamíny řady B, C, rutin, koenzym Q10, křemík, hořčík, vápník, zinek, selen a jód).

Tygr: Tento rok je dobrý na zotavení se ze špatného minulého roku. Ale aspoň rodina vás bude podporovat, ve vztazích bude klid. Ale pozor na smlouvy, pořád jste ještě nevyléčili všechny rány, proto je třeba velké opatrnosti při podepisování smluv. Co se týká zdraví, tak po stresu z minulého roku by mohla být oslabena činnost žláz, zejména slinivky. Proto doporučuji užívat vitamín B3, B6, fosfor, koenzym Q10, vitamín C a jód. Z bylin pak meduňku a třezalku.

Zajíc: Je dobré se připravit na potíže, protože kohout je nepřítel zajíce. Sice rok kohouta je rok peněz, ale to se týká lidí zrozených v roce zajíce přesně obráceně! Není dobré se zadlužovat, do rezerv asi budete muset sáhnout. V tomto roce bude rovněž třeba více používat rozum, než intuici. Kohout vaší intuici přát nebude. Bude to náročný rok. Co se týká zdraví, bude to zátěž na psychiku. Proto doporučuji častěji navštěvovat sportoviště, fitness centra a užívat všechny doporučené potravinové doplňky (vitamíny sk. B, vitamín C, rutin, koenzym Q10, minerály, jód, omega 3). Neuškodil by amulet – fialový kámen, abyste lépe poslouchali intuici. Doporučuji užívat byliny na ledviny a srdce (fosfor, B12 a listové kyseliny). Ve vztazích hrozí rozpad stávajících vztahů, ale současně může dojít k navázání vztahů nových. Bude čištění ve vztazích. Není špatné připomenout, že když něco skončí, tak proto, aby přišlo něco nového a lepšího.

Drak: Kohout si s drakem hodně rozumí, bude to jeden z nejlepších roků. Štěstí a dobré obchodní příležitosti z minulého roku opice budou přetrvávat. Bude to dobrý rok na zajímavá přátelství a příležitosti nejenom pracovní. Co se týká zdraví, tak bych doporučil nepřetěžovat organismus a umět rozdělit práci a odpočinek. Protože draci umí lítat, tak při letech časovými pásmy doporučuji užívat doporučené dávky vitamínů a minerálů týden před a týden po příletu.

Had: Kohout je dobrý přítel hada a proto bude tento rok dobrý na sklizeň a zúročení vkladů let minulých. Je to dobrý rok na spirituální záležitosti a tím i pochopení událostí let minulých. Dobré období na vytvoření finanční rezervy. Lidé narození v roce hada mají výraznější umělecký talent a proto je to dobré období na vytvoření uměleckého díla, otevření nového obchodu, ale i navázání milostných vztahů. Je to dobré období na uzavření sňatku. Abyste se z té přemíry štěstí nezbláznili, doporučuji se moc neopíjet a neužívat návykové látky.

Kůň: Tento rok bude pro zrozence v roce koně harmonický. Proto budete mít tendenci odpočívat a nechat se unášet úspěchem a klidem (před bouří). To by nebylo dobré, protože by mohla vaše aktivity převzít konkurence, když nebudete ve střehu. Líbit se vám to nebude, ale bylo by dobré makat na plno. Co se týká zdraví, doporučuji dávat pozor na pohybové ústrojí, které je pro tyto zrozence velmi důležité. Hrozí úrazy z roztržitosti a nepozornosti. Proto doporučuji na vše správný klid a jít do všeho s rozvahou. Protože to bude zátěž na psychiku, tak doporučuji užívat všechny vitamíny a minerály. Pro přecitlivělé lidi i přírodní antidepresiva (L-triptofan, meduňku, třezalku).

Ovce: Tento rok bude zkouškou. Pokud uspějete, peníze udržíte a rozmnožíte. Pokud neuspějete, o vše můžete přijít. Je třeba dávat velký pozor, bude to chaos a vyznat se v onom „kolu štěstí“ (a neúspěchu) bude obtížné. Bude to zátěž na psychiku, ale i fyzickou stránku, proto doporučuji zvýšenou relaxační pohybovou aktivitu, užívat doporučené dávky vitamínů a minerálů, při větším zatížení praktikovat jogínská dechová cvičení. Před důležitým rozhodnutím, alespoň dva dny relaxovat, abyste neudělali chybu a byli psychicky fit. O hodně důležitých věcech je dobré se radit ještě s druhou osobou, než uděláte zásadní rozhodnutí.

Opice : Po úspěchu minulého osobního roku vám bude nastaveno zrcadlo reality. Bude obtížné se z bujarých oslav a úspěchů snést na zem. Proto budou hrozit zdravotní, zejména psychické problémy, proto je dobré se soustředit na to, co děláte a vyvarovat se chyb. Chce to dost pracovat, což se vám nebude moc chtít,  úměrně k tomu relaxovat, abyste ve zdraví tento rok přežili. Pro lidi narozené ve znamení opice to bude náročný rok, který lze přirovnat jako k příjezdu z dovolené. Proto by chtělo min. 3 dny rozmýšlet, než uděláte zásadní rozhodnutí. Protože hrozí, že později budete svých činů litovat, pokud se rozhodnete hned a neuváženě. Žádné smlouvy nedoporučuji podepisovat hned, ale až za 3 dny po přečtení doma v klidu. Proto doporučuji užívat vitamíny a minerály, které budou ovlivňovat zejména psychiku, jako je vitamín C, koenzym Q10, B3, B6, fosfor, zinek, selen a jód. Rozhodně neuškodí čaj z meduňky před spaním, abyste si dobře odpočinuli po náročném dni.

Kohout: Jedno z mála znamení, které si spolu nerozumí, je kohout. Proto je na dvorku jen jeden. Druhého by ukloval jako soka. Proto je zvláštním a zátěžovým rokem pro zrozence ve znamení kohouta právě tento osobní rok. Je třeba se držet při zemi, nevyvolávat konflikty, to by se vymstilo. Je třeba uchovat co máte, být v klidu, na nikoho neútočit a dopadne to dobře. Bohužel lidé narozeni v roce kohouta si obecně moc s ostatními znameními nerozumí, proto by neměli „dráždit hada bosou nohou“. Doporučuji min. 3 dny si dát na zásadní rozhodnutí a důležité obchodní smlouvy nepodepisovat dříve než za 6 dní, protože to bude hodně náročný rok a proto doporučuji vyšší dávky vitamínů a minerálů. Práci umět kompenzovat dostatečnou pohybovou aktivitou. I pro lidi v tomto znamení při vypjatých situacích jogistická dechová cvičení alespoň 5 min. a více krát týdně. Doporučuji chodit plavat a kdo to umí, tak by měl relaxovat a meditovat, např. wellness centra.

Pes: Tento rok je dobrý pro vzdělávání, učení jazyků (i v zahraničí). Je to dobrý rok na příležitosti, které se budou nabízet. Ale je třeba dávat pozor na investice, na smlouvy (raději 3x přečíst, než jednou podepíšete). Bude to zvláštní rok konfrontace hodnot, práce, rodiny. Budete mít dost starostí a práce udržet co máte, proto nezbude energie na zábavu. Pro lidi ve znamení psa to vidím jako pohodový rok, před jejich osobním rokem 2018. Kdo nestihl si splnit svá přání a sny, tak tento rok je pro to vhodný. Pokud to nestihnete do konce roku psa, tak pak bude možné navázat a dokončit dílo od narozenin v roce 2018.

Kanec: Kolik energie dáte do své práce, to dostanete zpět i s bohatým úrokem. Bude to poklidný rok pro vás, ale ne pro vaše blízké. Proto není dobré se nechat vtáhnout do problémů lidí okolo vás, mohlo by se to vymstít. Asi bych připomněl zvláště pro zrozence v roce kance o převozníkovi, který se mohl zbavit převoznictví tím, že předá převážené osobě své veslo. Lidé narozeni v roce prasete měli špatné období až 5 let a u některých končí až podzimem 2016. Hrozí, že budou zaskočeni tím poklidem, který nastane v roce 2017. Je nutné se rychle zorientovat a využít pracovních příležitostí, které se budou nabízet. Lidé narozeni v roce kance jsou přecitlivělí umělci, proto doporučuji „psychické a fyzické úrazy“ let minulých řešit zvýšenými dávkami vitamínů, minerálů, pohybe,, relaxací a zbavování se virů (rakytník, šalvěj, zlatobýl), infekcí (oreganový olej, česnek, pálivé papričky). Doporučuji celkové masáže, zejména krční páteře. Nebylo by na škodu relaxace s vonnými oleji.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.