AMULET

K čemu potřebujeme amulet, talisman, partnera, auto, dům, byt, zvíře, změnu, atd... Nejdříve jednoduchým výkladem zjistíme, zda amulet - talisman potřebujeme. Pokud vyjde ve výkladu, že ano, můžeme zjistit, zda nám pomůže a potom už zjišťujeme, jaký tvar, jakou barvu (je uvedena na každé kartě), jaký materiál, což je uvedeno v základním výkladu. Pokud nám vyjde v předchozích odpovědích problém, je možné se rovněž ptát, zda vhodný amulet pomůže eliminovat důsledky. Můžeme se rovněž ptát, zda náš amulet je účinný, případně proti čemu. Odpovědí, proti čemu nás amulet ochrání, je hodně, je dobré si buď intuitivně vybrat sekci, ve které budeme hledat odpověď, nebo výkladem můžeme dojít k té správné sekci, v níž je pro nás ta správná odpověď. Vždy je možné se ptát i obráceně: „Jak je pro mne vhodný dárek, který jsem dostal/a?“ Potom může následovat otázka: „Co mi dárek „přinese“, či naopak „vezme“?“ Př.: „Co způsobí?“ Další možné otázky jsou: „Jak mne ovlivní (co způsobí) SPZ mého vozu, číslo domu, město, stát, kamarád, partner, atd.?“ Na tyto otázky se lze ptát i v jiných sekcích.

Kdo chce vědět, zda je amulet vhodný, stačí využít antice (šestý smysl) a odpovědět, jaké písmeno vás v této souvislosti napadne: A, B, nebo C? Odpověď je na konci článku.

Pokud chcete vědět, jaký amulet je pro vás (partnera, kamaráda) vhodný, stačí si prohlédnout obrázky amuletů, zavřít oči a prsem na obrázky. Na který amulet jste ukázali, ten je pro vás vhodný. Další možnost je si prohlédnout amulety, zavřít oči a představit si číslo 1 až 32. Číslo, které jste si představili je číslo amuletu. Další možnost je ukázat na číslo 1 až 32 ve speciální tabulce, kterou jsem připravil na závěr knihy S kým a kde žít, ukázka je zdarma ke stažení v kapitole "Knihy". Odpověď na test v souvislosti s amulety je: A = Amulet vám nepomůže, B = amulet pomůže na půl, C= Amulet pomůže, jděte to vyzkoušet.

1.    K dosažení úspěchu
2.    K inspiraci
3.    K posílení sebedůvěry
4.    Ke zvýšení psychické síly
5.    Ochrana proti negativní energii zemřelých
6.    Ochrana proti negativním projevům lidí
7.    K udržení či lepšímu příjmu životní energie
8.    K napojení na universum
9.    Pro dosažení finančního úspěchu
10.    Ochrana před úrazem
11.    Ochrana obecně před nebezpečím
12.    Ochrana proti nepřízni osudu
13.    Aby se podařilo početí
14.    Pro zharmonizování duše a těla
15.    Jako ochrana před nemocí
16.    Pro probuzení ze snu do reality
17.    Abychom byli schopni změny
18.    Pro přijmutí sebe a své duše
19.    Pro zlepšení schopnosti komunikace
20.    Ochrana při řízení vozidla
21.    Pro otevření se v citové oblasti
22.    Pro zbavení se strachu
23.    Pro zbavení se fobie
24.    Pro ochranu před smrtí
25.    Pro zvýšení citlivosti
26.    Pro komunikaci se zvířaty
27.    Ochrana před woodoo
28.    Ochrana před zloději
29.    Pro vyléčení se z nemoci fyzické
30.    Pro vyléčení se z nemoci duševní
31.    Ochrana před „faktorem hromadného osudu“ (pád letadla, hromadné havárie, teroristický útok)
32.    Jiná možnost

Škola výkladu karet

   Nové vykládací karty, 2. Vydání Škola výkladu z karet 2013, 32 ks karet kniha s návodem má 232 stran
Jde o poslední nápad vizionáře a věštce St. Bradleyho, v pořadí již páté vykládací karty, stále zdokonalované, podle našich zkušeností  jde o nejlepší karty na světě!! Vykládací karty zdokonaloval 20 let a jsou v nich obsaženy dotazy klientů za 30 let jeho věštecké kariéry. V podrobném návodu je předepsáno více než 5000 kombinací otázek a odpovědí, kterými je možné dostat na jakoukoliv otázku jednoznačnou odpověď. Karty jsou určeny jak pro začátečníky, tak pro profesionály. S novými kartami lze vyvěstit, kdy a kde budou jaké katastrofy. Kniha s návodem má 224 stran.
Karty mají ideální rozměr  (6 x 9cm), aby daly dobře míchat a  mohly je  míchat i děti, které se mohou učit vykládat karty s je v kartách mnoho užitečných odpovědí i pro ně (jaký jazyk se učit, na co mají talent, atd. 

Kniha je vyprodaná, ale ukázky z této knihy jsou ke stažení zdarma v knize S kým a kde žít.

Kniha vyšla i v elektronické podobě, ale v angličtině a je možné si jí koupit na Amazon.com.

https://www.amazon.de/dp/B07YSPR1CF/ref=sr_1_1?keywords=Stanley+Bradley+-+School+of+card+interpretation&qid=1582535595&sr=8-1

https://www.amazon.com/dp/B07YSPR1CF/ref=sr_1_1?keywords=Stanley+Bradley+-+School+o

https://www.amazon.com/s?k=Stanley+Bradley+-+School+of+card+interpretation&ref=nb_sb_noss

V angličtině jsou v knize ukázky z knih: Jak se dožít 140 let, Osud a S kým a kde žít.

 

Vykládací karty z této knihy byly vydány v elektronické podobě aplikaci „Bradleyho magický tarot“ v App Store a to jak v českém, tak anglickém jazyce za 2,99 euro a pro vyzkoušení je i možnost stáhnout si free verzi této aplikace. 

Prodej této verze byl zatím zastaven.

 

Magické mluvící symboly

Vydat nové karty s názvem Magické symboly, kde místo obrázků byly symboly, jsem se rozhodl na základě přání zájemců o tyto alternativní způsoby. Tvrdili, že je obrázky ovlivňují a jestli bych něco nevymyslel něco nového. Tak jsem vymyslel a prodalo se jich opravdu hodně výtisků. Karty byly předraženy a stačilo vyloupnout. 

 

Magické mluvící karty

Obrázky nakreslila výborná kartářka a numeroložka Michaela Bradleay stejně jako připravila základní výklad z karet. Návod má 120 stran je předepsáno více než 1500 otázek a odpovědí. Autoři tvrdí, že těmito kartami dostanete odpověď na jakoukoli otázku.

Doplnění další vydání této úspěšné knihy vyšlo pod názvem Škola výkladu z karet a je stejně jako tato kniha, vyprodána. 

Set 5x DVD

Doporučený prohlížeč: Internet Explorer a Google Chrome | Pro Firefox: zde si můžete nainstalovat zásuvný modul.

Obsahuje: Galerie iluzí, Laboratoř zdraví, Dům vztahů, Pohled do budoucnosti, Pokladnice schopností a energie.

GALERIE ILUZÍ: UMĚNÍ SEBEPOZNÁNÍ & VIRTUÁLNÍ DŮM

DVD pro odhalení kořenů obtíží v životě. Dojděte si pro pomoc do Virtuálního domu, kterým vás spolu se Stanleym  Bradleym provedeme. Když poznáme sami sebe, budeme schopni pochopit i ostatní. Odhalte své problémy i s možností nápravy, na rozdíl od věštby, kde náprava chybí. „Cílem je zbavit se závislostí – teprve pak je člověk svobodný.“


Délka 80 minut. Vyprodáno.

LABORATOŘ ZDRAVÍ: UMĚNÍ LÉČIT

DVD pro zdravý život. „Když není zdraví, není nic.“ Pomocí této metody dokážete nejen urychlit klasickou léčbu, ale též  zdravotním problémům předcházet. Cílem sebeléčby a prevence je poznání svého těla a mysli, takže se ve zdraví a soběstačnosti dožijete vysokého věku. Každý se může stát sám sobě tím nejlepším léčitelem.


Délka 85 minut. Vyprodáno.

DŮM VZTAHŮ: UMĚNÍ LÁSKY, VZTAHŮ A SEXU

DVD plné praktických zkušeností a nových pohledů na vztahy, lásku i sex. Odhalíte síly, které vás ovládají ve vztazích.  Nejsložitější věc na světě jsou vztahy – protože na to jsou třeba vždy dva. Zde jsou zajímavé poznatky, které umožní se podívat na to, co normálně nevidíme. Odhalíte síly, které Vás ovládají. „Partnerství je dar a nelze je koupit, vyloudit či vynutit.“


Délka 55 minut. Vyprodáno.

POHLED DO BUDOUCNOSTI: UMĚNÍ VĚŠTIT

POKLADNICE SCHOPNOSTÍ A ENERGIE: UMĚNÍ RELAXACE, MEDITACE

DVD, které zásadním způsobem změní váš život. Unikátní metoda vás naučí, jak využít a zlepšit svoji intuici, získat energii a umět odpočívat. Naučíte se, jak vstupovat do nižší hladiny vědomí, nezbytné nejen pro veškeré věštění, ale též pro  kvalitní meditaci, relaxaci. Dokážete si snadno vyprázdnit mysl. „Když se jen pořád něco učíte a čtete, máte mysl tak plnou, že se tam už nic nevejde. Já si udržuju hlavu prázdnou. Jsem stále napojen.“


Délka 75 minut. Vyprodáno.