+420606119600 (O2)
+420777119600 (T-Mobile)

Skype: bradley.st

WhatsApp

email: stanley.bradley@email.cz

STANLEY BRADLEY

VĚŠTĚC A SPISOVATEL

Sobota 23.12.2017

Numerologicky 9. Světový vliv, Něco končí. Související tarotová karta Svět.

Úžasný den (ostatně jako každý, kdy se probudíme). Peníze, můžeme mít, kolik chceme, pokud pro to uděláme, co se má a může. Tarotová karta „Svět“ energii k získání peněz podpoří.  Bohužel, o sázkách to není, kdo chce vyhrát, žije ve snu. Hrozí energie „měsíce“, temné a divné myšlenky a nápady, asi vše nemá smysl realizovat, co nás dnes napadne. To se ale netýká smysluplných nápadů. Proto je dnes v této oblasti rozporuplný den. Pokud nemyslíte na korupci, chtíč, perverzi (Ďábel), není to špatná energie, která podpoří obchod a finanční transakce. Ale je zde varování před negativní energií spojenou s orgiemi, závislostí, podvodem, zradou atd., to nedopadne dobře. Je dobré dnes tyto negativní energie překonat a nenechat se „svést“. Amulet pro dnešní den je modrá. To je tvořivost. V pozitivním slova smyslu je energie dnešního dne poselstvím zdaru, úspěchu, velkorysosti a blahobytu, pokud naše myšlenky a konání bude spojeno s důvěrou, poctivostí a rovnováhou v našem konání. Potom vše dostane hlubší smysl a můžeme se těšit na pozitivní výsledky naší činnosti. Pokud se nenacházíme zrovna v nejšťastnější situaci, dnes můžeme počítat se zásahem „osudu“ v náš prospěch a vše se v dobré obrátí, pokud jsme v minulosti nezpůsobili nerovnováhu. V takovém případě hrozí, že nám „Osud“ chce dát najevo, že je něco špatně a máme „něco“, co jsme dříve udělali špatně, napravit.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Číst dál...

Pátek 22.12.2017

Numerologicky 8. Materiální moc, Peníze. Související tarotová karta Síla

Dnes je dobrý den na řešení a vyřešení problémů, které nechcete „přenést do nového roku“. Dopadne to dobře, ale něco vás to bude stát. Dále je dobrý den na věštění, plánování budoucnosti, vize obecně. Tím i na meditaci. Dnes můžete dojít k „osvícení“, což je nejvyšší poznání. Jste schopni se zbavit negativních energií a negativních emocí, které zastiňují vaše pozitivní „já“. Energie dnešního dne tyto možnosti „očištění se“ podpoří. Pokud si nevíte rady, je dobré navštívit nějaké vhodné místo pro meditaci, což je kostel, chrám, atd., protože tam jsou všude pozitivní zóny, kde se lépe „uvedeme do nižší hladiny vědomí“ a v takovém stavu jsme schopni snadno „přeprogramovat“ při meditaci naše podvědomí z negativních do pozitivních „programů“, těch negativních se zbavovat. Potom už nebudete „otravovat“ svoji rodinu, a blízké.

Amuletem pro dnešní den je rudá. Znamená, mít se rád a tím mít rád i druhé. Po „očištění“ budou naše činy v souladu s našimi myšlenkami. Díky tomu se můžeme směle pustit do řešení nových úkolů a stanovit další cíle. Energie dnešního dne nás vyzívá k zastavení se a ztišení v našem nitru, abychom díky tomu dokázali vnímat své dosavadní jednání z mnohem širšího a podle možností, neutrálnějšího pohledu.

Všem přeji příjemné svátky, hodně zdraví a pohody, a nejenom do nového roku hodně štěstí. 

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

 

Čtvrtek 21.12.2017

Numerologicky 7. Hledající poznání, Karma, související tarotová karta je Poustevník.

Na co si dát dnes pozor?  Osud, strach, aby nám duše „neulétla mimo tělo. Podle mé teorie je „duše že čtyř částí, to jsem popsal v knize „o životě a smrti“. Pokud se „mimo naše tělo dostane 1. část, říká se o nás, „Že jsme mimo reálný svět“. Jsme schopni přejít ulici a nerozhlédnout se, zda náhodou nejede auto. To nás může porazit. Jsme „duchem nepřítomni“. Pokud ale „mimo tělo“ „ulétnou dvě části“, je to psychický problém a přesně tak jsem popsal lidi, kteří se stanou „bezdomovci“. V takovém případě si už nepomůžeme sami, ale potřebujeme do „návratu do normálního života“ pomoc alespoň tří lidí.

Zimní slunovrat, z astrologického hlediska tento den náleží ke znamení střelce/kozoroha (záleží na tom, jaký je rok). S Tarotovou kartou "Poustevník" hrozí větší problémy, než je obvyklé, proto stojí za to dnes dávat větší pozor. Dnes proto není dobré řešit důležité věci.

Dnes je opravdu zvláštní den a je dobré si dát pozor téměř na vše. Hrozí změna, pokud vše nebudeme mít pod kontrolou, bohužel, i změna k horšímu. Nedoporučuji sázet, riskovat, nehádat se, není dobré provokovat. Zkrátka, užívat si radosti ze života, poklábosit s přáteli, nic neřešit.

Je dobrý den na „sebereflexi“, zpytování svědomí, meditaci. Tady nic nepokazíte a hlavně, nikoho nenaštvete. Při meditaci jste schopni dojít k transformaci a hlubokému poznání, kdy pojmenujete příčiny a tím vyřešíte snadno důsledky. Klid a uvolnění dnes obzvláště nabývají na důležitosti, kdy poznáte význam překážek, které vám stály v cestě. To vás může posunout dál k cíli vaší cesty. To vše může vést ke koncentraci na to, co je podstatné. Tím se zvýší možnosti našeho vlivu na nás samotné a celý rodinný systém, který v tomto století nabývá na důležitosti. A to i v partnerských vztazích, kdy partner/ka nemá být nikdy a v žádném případě zneužívám a brán jako náhražka vlastního vnitřního vedení a smyslu života.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

 

Středa 20.12.2017

Numerologicky 6. Harmonická péče, Rodina, Vztahy, související tarotová karta Císařovna.

Energie dnešního dne jednoznačně přeje rodině, dětem. Komu se to do dnes nepovedlo a chce (nemůžeme mít něco, co nevíme, nebo nechceme), tak má šanci. Dnes může dojít i k početí. Jednoznačně je možné dojít ke štěstí, pokud uděláte, co se má a může. A to se netýká jen rodiny, ale celého rodinného systému. Dnes je možné nabýt sebedůvěry, využít obchodního talentu, najít nové způsoby podnikání, dnes je možné improvizovat, zkrátka den „neomezených možností“.

Amuletem dnešního dne je světle modrá. Dnes je možné využít podpory karty „císařovna“, která zajistí růst, růst a prospěch v záležitostech, týkajících se našeho blízkého okolí. Svou formu dnes nabývá vše, co bylo patrně už dlouhou dobu skrytě připravováno. Blíží se sklizeň. Následuje čas dozrávání, plodnosti a sběru. Nabízejí se nové možnosti a šance, kterých bychom měli využít. Je stále ještě rok Kohouta v Čínské astrologii, což je rok příležitostí, obchodu a peněz (do 16.2.2018). Jestliže jsou naše úmysly a cíle v souladu s harmonií celku, energie dnešního dne nám poskytne ochranu při uskutečňování našich cílů a záměrů. Zároveň se projevuje rovnováha energií, pokud ji sami nezpůsobíme nerovnováhu.

Pro inspiraci je dnes je dobré se obklopit věcmi, které budou připomínat hezké chvíle, příjemné prostředí, příjemné přátele. V takovém prostředí jste schopni si představit, že máte v ruce klíč „od vlastního vězení“ (pokud si tak připadáte) a tím klíčem můžete otevřít pomyslné dveře vlastní cely, do které vás „někdo zavřel“ nebo dokonce vy sami.  

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

 

Úterý 19.12.2017

Numerologicky 5. Dobrodružná cesta, Pozitivní změny, související tarotová karta je Vůz.

Včera proběhla největší magnetická bouře za poslední dobu. Proto mohlo mít více lidí problémy.  Ale dnes už by se mělo dařit a bouře je pryč. Sice to mohlo ovlivnit psychiku, ale po „mentálním osprchování“ by neměl už být problém. Nechtěl jsem strašit, aby mi lidé nevyčítali, že „Kdybys to neřekl, nic by se nestalo a tím, že jsem na to myslel/a, „se stalo“. Aspoň teď víte, že to tak hrozné (aspoň pro většinu) nebylo.

Proto jen může doznívat nevysvětlitelný strach. Ale jinak se bude dařit, na co sáhnete. Tarotová karta „Vůz“ vše jen podpoří. Pokud uplatníte po včerejším negativním dni rozum místo intuice, inteligenci a diplomacii, místo arogance, vše se podaří.

Dnes můžete uplatnit svoji odvahu a sílu, k rozjetí nových projektů, dokonce je tak silná podporující energie těm pracovitým, že můře zvítězit duch nad hmotou. To v praxi znamená, že dnes obzvláště dobře se budou „zhmotňovat myšlenky“. Proto je dobrý den na léčení a je šance na plno uplatnit nejenom moji myšlenku, „že všechno máme v hlavě“.

Jaká vás teď hned napadne barva, když se na nevědomé úrovni něco ptám?

Amuletem pro dnešní den je žlutý kámen (pokud vás nenapadla jiná barva, pokud ano, ta barva, která vás napadla při mé otázce je pro vás ta správná barva amuletu), dobré je podpořit dobrým bylinným čajem, Andělika lékařská.

Pro ty, kteří „makali“ i delší domu ba nějakém smysluplném projektu, se blíží se sklizeň   a může začít dnes. Do budoucna můžeme hledět s optimismem, energie dnešního dne nám dává sílu pro vykonání všeho, co je třeba. Amulet navíc nás bere pod svá ochranná křídla, což nás ochrání před negativními názory a vlivy, které by nám mohly uškodit. Energie s amuletem pro dnešní den (a nemusí to být jen pro dnešní den) pomůže odhalit vnitřní sílu, která nás může pohánět k dosažení božského vědomí a osvícení. Pokud náhodou ne, tak určitě dává naději na brzké vyřešení našich problémů, urovnání sporů či uzdravení.

Malý test sebepoznání

 

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?