+420606119600 (O2)
+420777119600 (T-Mobile)

Skype: bradley.st

WhatsApp

email: stanley.bradley@email.cz

STANLEY BRADLEY

VĚŠTĚC A SPISOVATEL

Rok 2019 je numerologicky v čísle 12 (2+0+1+9) = 3.To znamená „Mentální energie, Obratný talent, Tarotová karta Mág“. Další výrazy v Trotu jsou Kejklíř, Čaroděj, Učitel, Šarlatán, Merkur, Merlin, Obchodník, Peníze, Sex, Síla, Vůle, Intriky, Korupce, Vykladač tarotu. Může být i falešný léčitel, šarlatán, manipulátor, diplomat, manažer, podvodník zneužívající svůj talent. Někdy se může uchýlit k manipulaci. Mnoho lidí k němu může být přitahováno magickou silou i když víme, že za jeho triky skrývá jen jeho zručnost a přesto cosi v nás očekává zázrak. Neboť hluboko v nás stále žijeme ve světě skutečných záhad ve světě, který funguje mimo prostor a čas.

     V astrologii charakterizuje tuto kartu Býk, Slunce. Klíčová hesla jsou Práce s energií, manipulace, tvůrčí schopnost, talent, akce. 

     Tak toto vše můžeme očekávat v roce 2019 a je na každém, do jaké míry si „podporu“ numerologie či Tarotu připustíme, či využijeme (zneužijeme) ke svému prospěchu.

     Pro Česko mi v runové magii na rok 2019 vyšla karta Fehu,je první runou a představuje kosmickou, tvořivou energii pohybu a formování. 

     Symbolizuje zrození idee na prahu manifestace hmoty. To můžeme připodobnit stému výročí vzniku ČR a přát nové vládě, aby se podle předpokladu tohoto výkladu uspěla. Jsem přesvědčen, že proto nevyhrály ve volbách tradiční strany a jsou na ústupu, jejich úkol skončil a nebyly schopny nabídnout nic nového. 

     Runa současně upozorňuje na nebezpečnou stránku praživlů oheň a voda, které jsou ve své podstatě téměř nekontrolovatelné. Můžeme se setkat jak s jejich tvořivou, tak i ničivou stránkou. 

Číst dál...