+420606119600 (O2)
+420777119600 (T-Mobile)

Skype: bradley.st

WhatsApp

email: stanley.bradley@email.cz

STANLEY BRADLEY

VĚŠTĚC A SPISOVATEL

Protože tu máme první adventní neděli, vzal jsem do ruky své oblíbené karty. První, co mne vyšlo, na co je třeba dát si pozor, je na zásahy osob z předchozích vztahů ve snaze ovlivnit současný nový/budoucí vztah. Proti tomu je dobré si zablokovat bývalé partnery v telefonu a nepřipustit diskuze o minulosti. Stejně tak se vrací energie zemřelých, na to je dobré zapálit svíčku, za každého zemřelého jednu. Horší je, že se vrací energie potratů i spontánní a na to je potřeba rituál (viz rituální věty RUBRIKY – TESTY A RITUÁLY). Je to období, kdy můžeme zhmotňovat naše sny a přání. Pokud máme vyřešenou minulost, může se nám to podařit. V tomto období se nacházíme ve svém skutečném „středu“ a naše činy mohou být v souladu s našimi myšlenkami. Navíc teď naše myšlenky a přání umíme předávat tak, že mohou být k obecnému užitku. Tolerance a sociální chování mohou být hnací silou vysněných přání. Proto je dobré vnímat problém, jako vyřešený, ať vzbuzuje jakékoliv zdání. Pokud se budete umět správným způsobem, při zhmotňování myšlenek, uvést do nižší hladiny vědomí, vaše přání bude zázračně proměněno v realitu. To přeji všem!

 

 

Většina lidí neunese rychlý tep doby. Je to problém, který si mnozí ani neuvědomují. Uvedu několik příkladů. Není čas na odpočinek, zapomíná se na rovnováhu mezi prací a volným časem, honba za penězi vede k tomu, že jde stranou rodina i přátelé. Takový způsob života je nebezpečný zejména v tomto podzimní období.

Nedostatek světla totiž nepříznivě působí na psychiku. Hlavně citliví lidé by měli trávit večery v prosvětlených místnostech, ideální je bílé světlo. Dalším problémem je pokles teploty. Kyvadlo mi ukazuje, že polovina lidí má problémy, jakmile klesne teplota pod 8°C. Doporučuji se teple oblékat a brát vyšší dávky vitamínů a minerálů, které podporuji imunitní systém. Jsou to zejména vitamíny B3, B6, rutin, céčko, fosfor, koenzym Q10. Existují kombinace minerálů a vitamínů, které pomohou nastartovat imunitní systém. Průměrná teplota v Česku je pouhých 7°C. Podle mé věštby potřebuje polovina lidí venkovní teplotu 14°C. Proto doporučuji lidem, kteří jsou citliví na zimu, což jsem i já, zkrátit si toto období. Odjet do tepla k moři. Vím, že většina lidí si plánuje dovolenou na letní měsíce, ale přemýšlejte o tom, rozdělit ji a počítat s tím, že vycestuji do teplých krajin v lednu nebo v únoru. Je to jen a jen pro vaše zdraví.

Číst dál...

Ve svém posledním článku jsem psal o pozitivních zónách, které nabíjejí lidský organizmus. Řada čtenářů mi volala i psala, kde nejčastěji jsou pozitivní zóny.

Odpověď na tyto dotazy není složitá. Pozitivní zóna vzniká na základě záření shora a je v kostele, chrámu, kde se lidé cítí velmi dobře. Proto se do těchto míst rádi vracejí. Pokud chce někdo zhmotnit své myšlenky, pak mu doporučuji navštívit nějaký chrám. Pozitivní zóna může být různě velká a to od 3 až do 25 metrů. Když navštívíte takové místo, zůstane ve vašich paměťových buňkách právě tato pozitivní energie, a proto máte tendenci vracet se na taková místa.

Při svých věštbách jsem dále zjistil další zajímavost. Pokud se někde najdou tři pozitivní zóny, tak vždy tvoří rovnoramenný trojúhelník. Proto se v těchto místech stavěly chrámy, jako například Týnský chrám v Praze a další stavby jako zámky a hrady. Ovšem vlivem posunu planet se může stát, že jedna pozitivní zóna zmizí. Tím se porušil rovnoramenný trojúhelník a vždy došlo k nějaké negativní události. Například chrám vyhořel nebo přírodní katastrofa poničila zámek, hrad a podobně. Je zajímavé, že panovník už nikdy neměl vůli a chuť takový poškozený objekt znovu opravit. To je ta zvláštnost, ale podle mě vysvětlitelná. Už tam nepůsobila pozitivní energie.

Číst dál...

Ještě tento rok je rokem OPICE, a to do 28.1.2017, kdy nastane rok KOHOUTA.

Krysa - Opice je dobrým přítelem krysy (i když krysa je „sluhou“ opice), proto je tento rok sklizně ovoce pracovních úspěchů. Je to dobrý rok na uzavření sňatku.

Buvol - Opice nemusí přát buvolím plánům a může je hatit, když nedáte pozor. Pokud budete ve střehu a půjdete tvrdě za svým cílem, i tak toho dosáhnete.

Tygr - Opice je nejhorším společníkem tygra. Ani opice, ani tygr nejsou ochotni se podvolit kompromisu a oba budou tvrdě bojovat. Ale nikdo nevyhraje. Proto je dobré neriskovat a snažit se udržet co máte.

Zajíc - Opice si bude dělat ze zajíce jen legraci, ale neublíží mu. Ale je nutná velká opatrnost ve všem, co má mít delšího trvání. Proto je dobré všechny smlouvy raději třikrát přečíst, než je podepíšete.

Drak - Opice je nejlepší přítel draka, proto i drakům se bude v tomto roce dařit vše, na co sáhnou. To se netýká nelegálnáích záležitostí, opice je dobrý detektiv a na vše přijde.

Had - Opice bude lidem zrozeným v roce hada dělat zmatek v podvědomí, proto tento rok není dobré poslouchat intuici, spise rozum. Proto je třeba mít vše dobře promyšlené, než něco uděláte.

Kůň - Kůň i opice jsou dominantní osobnosti, ale kůň je přece jen serióznější a opici nevěří, protože cítí vyhýbavost opičí taktiky. Naštěstí intuitivně založený kůň včas vycítí utajené myšlenky a plány opice koně obelstít a podvést a neskočí prospěchářské opici na lep. Lidé zrození v roce Koně by měli být celý rok ve střehu.

Ovce - je to převážně dobré období, ale je třeba neriskovat a nechávat rezervy, protože to bude rok jako na houpačce. Budou se vám nabízet nereálné obchody a plány druhých lidí, ale tento rok je třeba vše vyhodnotit zdravým rozumem a nenechat se unést snovými plány snílků.

Opice - Jediný, kdo může opici konkurovat v drzosti, humoru, dovednosti, šibalství, je opice. Proto si nejvíce rozumí, ale nesmí se pokusit se podvést či soupeřit. To by nedopadlo dobře. Proto všechny nelegální praktiky na vás prasknou. S tím je třeba počítat. Ale pokud bude myslet vše čestně, bude se dařit, je to váš osobní rok. Ten bude přát zejména umění.

Kohout - Lidé zrození v roce Kohouta se mohou tešit na čerpání energie - na příští - osobní rok Kohouta. Ten bude dobrý, ale letošní rok by si měli všichni dávat vše nevyřešené do pořádku, zejména v pracovní oblasti mohou nastat problémy. Mohou vypadávat „kostlivci ze skříně“ a to může být nepříjemné.

Pes - Opice je zábavná a to může psa podněcovat k novým myšlenkám a nápadům. Pes je obdařen smyslem pro stabilitu a logiku, což chybí opici. Proto se mohou vzájemně doplňovat a díky chytračení opice se mohou zrozenci v roce psa dostat tam, kam se jinak nedostanou.

Kanec - Opice kance snadno podvede a zneužije, proto je třeba obzvláště v tomto roce nic neriskovat a je nutné si dávat velký pozor na všechny smlouvy, na zdraví, na práci. Po pěti uplynulých letech, kdy zrovna dobře nebylo, by se kanec, který se konečně má šanci „nadechnout“, mohl snadno znova spadnout do problémů.

Věštba na rok 2016 - ROK ČERVENÉ OPICE

Věštba na rok 2016 PRO SLOVENSKO - ROK ČERVENÉ OPICE 

 

Čtenářku Renatu V. zajímá: „Dá se nějak zjednodušeně říci, jak si mezi sebou (vztahově) budou rozumět jednotlivá znamení čínského horoskopu?“

Psychotronik, věštěc a spisovatel Stanley Bradley, na kterého jsme se s dotazem obrátili, nás upozornil, že existuje jistý důležitý aspekt, který vztahy hodně ovlivňuje a o němž se moc nemluví.
Říká: „Ke každému znamení čínského horoskopu je jedno spojení ‚pán - sluha‘. Podle knihy Čínský horoskop o partnerství autorů Žanny Akuratovové a Grigorije Kvaši se totiž vztahů týká tzv. vektorový kruh, který zobrazuje především energetické vztahy. Vektorový kruh je podle této knihy nejmocnější vztahovou strukturou čínské astrologie, překrývá i zákony manželských typů. V případě vektorových vztahů neexistuje žádná vůle, žádná logika či intuice. Takové vztahy nejsou ovládány rozumem, vznikají a rozvíjejí se mimo vůli člověka, nezávisle na jeho přáních, tedy nevědomě. V praxi jsem pak přišel na to, že se z ‚pána‘ snadno může stát i ‚sluha‘. Jde o to, kdo po kom více touží, kdo koho více potřebuje. Sluhou je potom jedinec, který toho druhého více potřebuje, více jej chce.“

Číst dál...