+420606119600 (O2)
+420777119600 (T-Mobile)

Skype: bradley.st

WhatsApp

email: stanley.bradley@email.cz

STANLEY BRADLEY

VĚŠTĚC A SPISOVATEL

Před dvěma lety, v roce 2014, jsem věštil na zmizelé letadlo Boeing 777 společnosti Malaysia Airlines let číslo MH 370.  Boeing je i s 239 lidmi na palubě pohřešován od 8.3.2014.

Tehdy jsem věštil, že kapitán letadla trpěl duševní poruchou a chtěl spáchat sebevraždu, což dokázal jeden ze zveřejněných článků, ve kterém bylo uvedeno, že u kapitána našli doma trenažer. Stále jsem přesvědčen, že letěl tak dlouho, dokud letadlu nedošlo palivo a nekontrolovatelně spadlo do moře. Tehdy jsem předpokládal spíše trasu viz obrázek a moji teorii potvrzuje i tento článek zveřejněný na webu Zprávy iDnes dne 7.10.2016 (http://zpravy.idnes.cz/mh-370-kridlo-ulomek-0n2-/zahranicni.aspx?c=A161007_084755_zahranicni_aba).

Ve své věštbě jsem i uvedl, že letadlo je v Indickém oceánu před ostrovem Mauricius.

Věštby na Boeing 777 si můžete přečíst na mých stránkách http://www.stanleybradley.eu/index.php/vestby/vestby-na-rok-2014

 

 

Zůstane Euro měnou Evropské unie?


Euro zůstane měnou Evropské unie, nezmění se nic 20 let. Za 20 let, to co jsem již věštil, se začnou tvořit 3 světové unie – Asijská unie, Evropská unie a Americká unie. Budou se sjednocovat měny tří světových unií. Pro členské státy se nic nezmění. Za 20 let se změní to, že členem unie bude 80% států Evropy.

 

Euro je silnou měnou na 75%, tzn. spíše ano, za 20 let bude silné na 90%. Euro bude posilovat čím dál více, zatím co Americký dolar je silný na 65%. Za 20 let nebude americký dolar tak silný, vznikne „unijní dolar“ a ten bude na 95% silný, protože v této unii bude členm 75% států Ameriky. Asijský dolar bude silný na 95%. V asijské unii bude členem 65% států Asie. Budou to tři silné měny, na které nikdo nebude mít. Euro bude pořád, nic se nezmění. V ČR bude euro v roce
2017 – 2019, ale s největší pravděpodobností by to mohlo být od 1. ledna 2018.
České ekonomice to jednoznačně pomůže. Česká koruna je silná na 60%. A nikdy už nemůže být silnější. Nejlépe bylo v ČR v roce 2008 a na tuto úroveň se ČR dostane ke konci roku 2018. Pak to půjde nahoru a od té doby, co přijmeme měnu euro, bude ČR vzrůstat a lidé se budou mít všeobecně lépe, než nyní.

Číst dál...

Věštba na náměty, které byly zaslány návštěvníky webových stránek www.stanleybradley.eu.
 
Svět se zbláznil, všude se válčí. Máme se bát války?
 
Tak mě to ukazuje, že svět se skutečně zbláznil, ale to jsem věštil již před 20 lety. Došlo k tomu v roce 2012. Mnoho lidí nestíhá rychlý tep doby a rok 2014 to ještě umocňuje, protože je rok koně. Nastala rychlá doba a tato doba neustále zrychluje. Dále se domnívám, že od roku 2012 (byl to rok draka – poslední znamení podle čínské astrologie po začátku století a tisíciletí), kdo něco provede, tak se mu to vrátí rychle zpět. To se dělo i dříve, ale nikoliv tomu dotyčnému, který něco provedl, ale vrátilo se to např. jeho potomkům, nebo osud si nevyzpitatelně vybral někoho jiného, na kterém si vybral tu daň za způsobení nerovnováhy v rodinném systému. Od roku 2012 tedy ten, kdo něco způsobil nebo provede, tak se to rychle vrátí právě jemu.
 
Opravdu se svět „zbláznil“ a etapa rychlé doby začala v roce 2012. V roce 2008 šla ekonomická situace dolů a já jsem věštil, že bude trvat 12 let. Ekonomická situace se začně zvedat až v roce 2018. Na ekonomickou pozici, na které byla Česká republika v roce 2008, se dostaneme v roce 2020.
 
Ano, války se musíme bát (války byly, jsou a budou), ale nebude 3.světová válka, tomu nevěřím. Již před 20 lety jsem věštil, že Palestinci s Izraelci budou spolu válčit a jsou v konfliktu již 2 000 let a ještě 2 000 let budou. Je dost pravděpodobné, že to vyřeší zásah vyšší moci, ale to bude trvat ještě min. 10 let, ale České republiky se to týkat nebude. Bude se to týkat možná Ameriky.
 
Co se týká konfliktu na Ukrajině, tak jsem věštil, že Rusové zaberou Krym. Už se pokouší zabrat jih Ukrajiny, kde mají své žoldáky a vedou zde boje. V této oblasti ještě není ruská armáda, ale pokud budou separatisté prohrávat, tak hrozí, že na toto území vyšle Rusko svou armádu. V roce 2010 jsem věštil, že v roce 2014 Putin bude dělat chyby. Je to proto, že Putin ztrácí svůj vliv a větší vliv začínají mít ruští generálové. Domnívám se, že Rusko je ovládáno 12 generály. Putin měl před čtyřmi lety největší slovo (vliv), ale v současné době svůj význam pro vojenské plánování ztrácí. Ruští generálové chtějí bojovat, proto jsou bez práce. Myslím si, že pozice Putina slábne a po něm nastoupí někdo z ruských generálů. V Rusku není právní stát. Pro Putina bylo 60% lidí a dnes je to 50% a pokud dojde k volbám, tak pro něj bude 40%. Oficiální čísla voličů veřejnosti nebudou předloženy, ale budou veřejnosti předloženy čísla, které se budou ruské generalitě hodit.

Číst dál...

Ze dvou zpráv vyšetřovatelů vyplývá, že by moje předpověď mohla být blízko skutečnosti. V první zprávě vyšetřovatelé psali, že když vnikli do domu kapitána, tak nalezli trenažér, ze kterého byly vymazána data, tudíž nemohli zjistit, co vlastně nacvičoval. Druhá zpráva viz odkaz:  
 
http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/340062-zmizeni-boeingu-podezreni-znovu-pada-na-kapitana.html 
 
Pátrání se po boeingu se nyní přesune do jižnější části Indického oceánu.
 
Celou mou věštbu si můžete přečíst zde na www.stanleybradley.eu - rubriky - Věštby na rok 2014. 
 
Stanley Bradley

Podle mne se letadlo najde do 8-12 měsíců. Vyšly mi dvě varianty, kam mohlo letět. Když jsem se „napojil“ na foto kapitána č. 1, který podle mne letadlo ovládal, tak udělalo otočku vpravo (černá čára) a je nad Indonésií. Když jsem se řídil intuitivně fotografií druhého pilota, na kterého je jednodušší se napojit, protože podle mne nemá duševní poruchu, tak letadlo udělalo otočku vlevo (modrá čára) a je v Indickém oceánu před ostrovem Mauricius. Ta situace je tak zmatená díky energii kapitána, že je obtížné jednoznačně situaci popsat.

Číst dál...