+420606119600 (O2)
+420777119600 (T-Mobile)

Skype: bradley.st

WhatsApp

email: stanley.bradley@email.cz

STANLEY BRADLEY

věštec a spisovatel

Je možné si objednat novou knihu "S kým a kde žít".

Elektronické objednání knihy (Cena knihy s poštovným, balným a DPH je 318,-Kč): http://koular.impuls.cz/objednavka-knihy/

Písemná objednávka knihy: (Uveďte jméno, adresu, telefon, počet ks)

Londa s.r.o.

"Kniha"

Ortenovo nám. 15a

170 00 Praha 7

Anotace ke knize:

V knize „S kým a kde žít“ jsem se snažil podat ucelený obraz „z jiného úhlu pohledu“, než na jaký jsme zvyklí. Díky zkušenosti z mé seznamovací agentury, Rodinných konstelací i z Taoistické astrologie, jsem se snažil pojmenovat příčiny problémů ve vztazích. Bez toho nelze s trvalým efektem odstranit důsledky. Informace pro tuto knihu jsem sbíral 40 let. Pro zajímavost jsem popsal i nejnovější vědecké studie.

Tvrdím, že něco jiného říkáme, něco jiného děláme a něco jiného chceme. To proto, že nás ovládá naše „naprogramované podvědomí“ naším rodinným systémem a společností. V knize jsem i popsal několik základních rituálů, kterými se těchto „nechtěných programů“ můžeme zbavit.

Ve správně pojmenovaném problému se nachází jeho řešení a o tom je moje nová kniha.

Nevyřešený problém je břemeno a je škoda, že mnoho lidí se má rádo, milují se, ale nerozumí si, nejsou schopni se pochopit. To v důsledku vede k neschopnosti komunikovat, žárlivosti, nenávisti, rozpadu vztahů. Pokud v této atmosféře žijí naše děti, je to katastrofa pro budoucnost nejenom rodin, ale i lidstva.

Budu se těšit, že díky popsaným informacím, poznáním určitých zákonitostí, které vztahy ovlivňují ať chceme či ne, pochopíme lépe sebe, tím i druhé.

Na vyřešení problému se zdravím, prací, si stačíme sami. Ale na řešení problému ve vztazích musí být dva, lépe tři. Ten třetí je nestranný pozorovatel. Tím by měl být v ideálním případě dobrý psycholog. Třeba se k němu nebudete muset objednávat po přečtení mé knihy. A na to se budu těšit.

Všem přeji hodně štěstí, radosti a pohody.

Stanley Bradley