+420606119600 (O2)
+420777119600 (T-Mobile)

Skype: bradley.st

WhatsApp

email: stanley.bradley@email.cz

STANLEY BRADLEY

VĚŠTĚC A SPISOVATEL

Stále se něco děje a bude dít dál, takový je život. Teď se vše na chvíli zastavilo, což podle mne plno lidí "ochránilo" od psychických problémů z rychlého tepu doby. Aspoň se můžeme v klidu nadechnout, rozmyslet co dál, máme čas zvážit, co potřebujeme a co ne, máme konečně čas udělat pořádek v domech, bytech a duších. Kdo nešetřil, musí začít, i když zrovna v nejméně vhodné době. Až pak můžeme směle vyrazit do útoku za novým, "vyšším a smysluplnějším cílem". Je zbytečné hledat smysl života, smysl toho všeho, když to nemůžeme ovlivnit a když už "to" je, ale má smysl žít na plno a radovat se ze života, seberealizovat se ve vztahu a pracovní oblasti, plánovat budoucnost. 

Vždy platilo a nyní se ukázalo se, že je ideální dbát o své zdraví, když není zdraví, není nic, když jsme fit, může být všechno. Imunitní systém nám nikdo nevybuduje, to musíme sami. A kdo chce, ví jak. Mám jednu z mnoha variant (Jak žít dlouho ve zdraví)i na svých stránkách (www.stanleybradley.eu). 

Číst dál...

 

Co to vše „přinese či odnese“ nikdo neví, což většinu lidí znervózňuje – nejistota. Tak se pokusím si zavěštit, jak by to mohlo být podle mého názoru. 

Musím přiznat, že jsem se bál to dříve napsat, aby mne někdo nechtěl žalovat pro šíření poplašné zprávy. Ale když bylo 19.3. 2020 ve zprávách, že náměstek ministerstva zdravotnictví řekl předpoklad, že by do poloviny dubna 2020 mohlo být nakažených 15000 osob, tak už mohu napsat svojí vizi. Jeho odhad vychází pravděpodobně ze statistiky, že cca polovina lidí nedodržuje pravidla určená vládou, což ukazuje i moje věštba. Ale i díky této zprávě to nevidím tak negativně, věřím, že lidé začnou dodržovat doporučená opatření, až uvidí statistiky. 

Číst dál...

 

Podle mé vize je vystrašených většina lidí, což je zbytečné, protože stejně to nemůžeme ovlivnit. Můžeme jen sami sebe ochránit doporučenými opatřeními, o kterých už z médií každý ví. 27.2., jsem napsal na Facebook článek o infekci, kde jsem předpokládal onemocnění „jen desítek lidí“ a úmrtí jen pár jedinců, napsal jsem „asi tři“. Na tom trvám i dnes a tehdy jsem napsal, že více lidí umírá při autohaváriích a na chřipku a divím se dodnes, že to nikoho neznepokojuje. 

Co to vše „přinese či odnese“ nikdo neví, tak se pokusím si zavěštit, jak by to mohlo být podle mého názoru.

Číst dál...

Volá mi 5 lidí denně, co si myslím o koranoviru a proč prý to nenapíši na síť. Tak píši. Na jejich popud jsem si „zavěštil“ a mám tento názor:

Měsíčně umírá 50 lidí při autohaváriích, cca 200 lidí na chřipku atd. Je celkem 12 bakterií, které se současnými antibiotiky „jen utlumí do latentní formy. Mezi ně patří i Chlamydie, Borelióza a podobně. Světová zdravotnická organizace upozorňuje, že těchto 12 bakterií má vrozené vlastnosti nacházet nové způsoby, jak se bránit antibiotikům, a dokáží předávat genetický materiál, který umožňuje dalším bakteriím získat vůči antibiotikům imunitu.

Nejnebezpečnější jsou v nemocnicích bakterie odolné vůči většině antibiotik, například MRSA. Problém je, že bakterie a viry mutují.

Číst dál...

Stanley BRADLEY

     Nejnovější sociologické a psychologické průzkumy potvrzují, že kvalita partnerského vztahu přímo ovlivňuje kvalitu života i stupeň štěstí dvojice, která v něm žije.

     Co ovlivňuje jeho kvalitu a co naopak zapříčiní postupné odumírání a nakonec konec vztahu? Hrají zde roli genetické a geografické faktory? Do jaké míry je mohou partneři ovlivnit? Jak, kde a s kým vytvořit dobrý partnerský vztah, jak si ho maximálně užít a jak si ho udržet?

     Na tyto a další otázky odpovídá známý vizionář Stanley Bradley ve své nejnovější knize S kým a kde žít. A nebyl by to Bradley, aby svou knihu nezasadil do širšího kontextu. V knize popsal své zkušenosti ze seznamovací agentury, ze své poradny, ale zúročuje zkušenosti ze skupinových terapií. Opírá se jak o poslední vědecké výzkumy, tak i o Taoistickou astrologii. Píše živým, čtivým jazykem, nechybí mu i humor a nadhled. Tak se čtenář nejen poučí, ale i pobaví

     Bradleyho novou knihou prolíná jeho myšlenka, že vztah je dobrovolný dar. Je už jen na nás určit, komu ho věnujeme a na jak dlouho.

 

PhDr. Luba Svobodová

 


     V knize „S kým a kde žít“ jsem se snažil podat ucelený obraz „z jiného úhlu pohledu“, než na jaký jsme zvyklí. Díky zkušenosti z mé seznamovací agentury, Rodinných konstelací i z Taoistické astrologie, jsem se snažil pojmenovat příčiny problémů ve vztazích. Bez toho nelze s trvalým efektem odstranit důsledky. Informace pro tuto knihu jsem sbíral 40 let. Pro zajímavost jsem popsal i nejnovější vědecké studie. 

     Tvrdím, že něco jiného říkáme, něco jiného děláme a něco jiného chceme. To proto, že nás ovládá naše „naprogramované podvědomí“ naším rodinným systémem a společností. V knize jsem i popsal několik základních rituálů, kterými se těchto „nechtěných programů“ můžeme zbavit.

     Ve správně pojmenovaném problému se nachází jeho řešení a o tom je moje nová kniha. 

Nevyřešený problém je břemeno a je škoda, že mnoho lidí se má rádo, milují se, ale nerozumí si, nejsou schopni se pochopit. To v důsledku vede k neschopnosti komunikovat, žárlivosti, nenávisti, rozpadu vztahů. Pokud v této atmosféře žijí naše děti, je to katastrofa pro budoucnost nejenom rodin, ale i lidstva.

     Budu se těšit, že díky popsaným informacím, poznáním určitých zákonitostí, které vztahy ovlivňují ať chceme či ne, pochopíme lépe sebe, tím i druhé. Troufám si tvrdit, že tolik informací pohromadě, které pomohou v řešení problémů ve vztazích, zatím není v žádné knize. 

     Na vyřešení problému se zdravím, prací, si stačíme sami. Ale na řešení problému ve vztazích musí být dva, lépe tři. Ten třetí je nestranný pozorovatel. Tím by měl být v ideálním dobrý psycholog. 

     Po přečtení si mnoho lidí může uvědomit, že problémy nedělají třeba konkrétní lidé, ale znamení, mužský a ženský princip, případně živly dle čínské astrologie v nás. A přečtením „kuchařky na vztahy“, za což knihu považuji, lépe pochopíte sebe a tím i druhé. 

A o to v knize jde a na to se budu těšit, že tím vyřešíte všechny problémy.

Všem přeji hodně štěstí, radosti a pohody.

 

Stanley Bradley