+420606119600 (O2)
+420777119600 (T-Mobile)

Skype: bradley.st

WhatsApp

email: stanley.bradley@email.cz

STANLEY BRADLEY

věštec a spisovatel

V termínu od 5. - 7.10.2018 pořádám kurz věštění a rodinných konstelací v Javorském mlýně, Dolní Javoří, Lázně Bělohrad. 

Cena kurzu je 3 500 Kč za osobu ( 2 000 Kč stojí kurz a 1 500 Kč je ubytování s plnou penzí) a nevratnou zálohu je nutné uhradit předem ve výši 1 000 Kč za osobu na účet: 115-4321320257/0100. Do zprávy pro příjemce uvede každý své jméno a jako variabilní symbol telefonní číslo. Po zaplacení zálohy je místo rezervováno a zbylou částku za kurz je možné uhradit na místě. V ceně kurzu je obsaženo: ubytování, plná penze, 11 hodin kurzu a konstelací Stanley Bradleyho - ukázka rodinných konstelací, mini konstelace, určení tabulky vitamínů a minerálů, zodpovídání dotazů dle zájmu osoby, tištěné materiály ke kurzu, vykládací karty. 

Vzhledem ke kapacitě penzionu je počet míst omezen, max. 17 osob. Tím je na víc zajištěno, že se Stanley Bradley každému může plně věnovat. 

V případě zájmu, je nutné se přihlásit na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Číst dál...

KDY: 25.11.2017 od 11 hodin – 22 hodin

KDE: Distribuční centrum Finclub, Štítného 29, Praha 3 - Žižkov

Vstup je zdarma! Platí pouze ten, komu se konstelací řeší problém. Konstelace stojí 5 000 Kč. Tyto Rodinné konstelace jsou poslední, které organizuji, jiný termín na Rodinné konstelace není a již RK nebudu organizovat.

Spojení:

Tramvaj č. 5, 9, 15, 26 – zastávka Lipanská (lékárna Dr. Max, sejít schody a na rohu ulice doleva, 200m od zastávky tramvaje). Tramvaj č. 5, 15, 26 z metra Flora. Tramvaj č. 9 z metra Anděl, z metra Hlavní nádraží.

Autem: směr Žižkov, parkování 200 m od DC – Havlíčkovo náměstí nebo Seifertova ulice.

 

Je možné si objednat novou knihu "S kým a kde žít".

Elektronické objednání knihy (Cena knihy s poštovným, balným a DPH je 318,-Kč): http://koular.impuls.cz/objednavka-knihy/

Písemná objednávka knihy: (Uveďte jméno, adresu, telefon, počet ks)

Londa s.r.o.

"Kniha"

Ortenovo nám. 15a

170 00 Praha 7

Číst dál...

Nejnovější sociologické a psychologické průzkumy potvrzují, že kvalita partnerského vztahu přímo ovlivňuje kvalitu života i stupeň štěstí dvojice, která v něm žije.

Co ovlivňuje jeho kvalitu a co naopak zapříčiní postupné odumírání a nakonec konec vztahu? Hrají zde roli genetické a geografické faktory? Do jaké míry je mohou partneři ovlivnit? Jak, kde a s kým vytvořit dobrý partnerský vztah, jak si ho maximálně užít a jak si ho udržet?

Na tyto a další otázky odpovídá známý vizionář Stanley Bradley ve své nejnovější knize S kým a kde žít. A nebyl by to Bradley, aby svou knihu nezasadil do širšího kontextu. V knize popsal své zkušenosti ze seznamovací agentury, ze své poradny, ale zúročuje zkušenosti ze skupinových terapií. Opírá se jak o poslední vědecké výzkumy, tak i o Taoistickou astrologii. Píše živým, čtivým jazykem, nechybí mu i humor a nadhled. Tak se čtenář nejen poučí, ale i pobaví.

Bradleyho novou knihou prolíná jeho myšlenka, že vztah je „dobrovolný dar“. Je už jen na nás určit, komu ho věnujeme.

PhDr. Luba Svobodová