+420606119600 (O2)
+420777119600 (T-Mobile)

Skype: bradley.st

WhatsApp

email: stanley.bradley@email.cz

STANLEY BRADLEY

VĚŠTĚC A SPISOVATEL

Nejdříve stručně:
Vypadávání vlasů způsobuje nedostatek zejména - B3, B12, D, cholin, inositol, kyselina paraminobenzonová, panthotenod vápenatý, hořčík, vápník, zinek, selen, jód, měď, křemík, železo, mangan, protein (v tlustém střevě, v dýchacím ústrojí, v játrech).
Alergie, ekzémy, lupenka, plísně - zejména nedostatek B3, C, fosforu, zinku, selenu, jódu, karotenu, koenzymu Q 10 (nejčastěji játra a žlázy, případně tenké střevo, tlusté střevo, ledviny, slezina).
CNS, srdce - zejména nedostatek draslíku, hořčíku, fosforu, koenzymu Q10, selenu, zinku. Nedostatek taurinu způsobuje ochabnutí nervového systému a slepotu.
Žíly, tepny, cévy - zejména nedostatek: B3, B6, C, křemíku, rutinu, fosforu, selenu, koenzymu Q10 .
Roztroušená skleróza, Parkinsonova nemoc, Alzheimerova nemoc, epilepsie a ostatní nemoci mozku - zejména nedostatek - B12, C, fosforu, lecitinu, koenzymu Q10, L-carnitinu.
Problémy s očima – nedostatek A, karoteny, B3, C, hořčík, vápník, fosfor, zinek, selen, lecitin, rutin, koenzym Q10.
Kazivost zubů - zejména nedostatek vápníku, křemíku, chloru, fluoru (příčina může být ve všech orgánech, ale zejména tlusté střevo, krevní oběh, slezina). Další příčinou kazivosti zubů (a parodontózy) je PLAK, měkký bělavý zubní povlak. Je tvořen sacharidy a bakteriemi (streptokokem) nebo atologicko-anatomické změny na nervových vláknech zubů. Mám sám zvláštní zkušenost. Vždy po velké stresové situaci se mi kazí zuby. Většina se zkazila na vojně – asi 6 kazů. A až nyní po rozvodu dva kazy. A horší je, že se mi kazí zevnitř, což potvrzuje mojí teorii, že se někdy kazí zuby „od orgánů“, navíc které byly „zasaženy“ stresem (zejména dysfunkce ledvin, v důsledku toho i srdce!!!). Tím se přeruší energetická dráha zubů a nejsou vyživovány.
Štítná žláza, gynekologické žlázy, ostatní žlázy - zejména nedostatek jódu, který podle mé teorie je nutný užívat v čase mezi 21. až 22. hodinou.
Kosti, klouby, páteř - odvápnění je způsobeno tím, že chybí vápník, který organismus 2/3 populace přijímá pouze v kombinaci s hořčíkem, 1/3 populace musí užívat v kombinaci vápník + hořčík + vitamín C, a to v určitém čase - 13.00 až 14.00. Chybí i selen. Podle mé teorie má souvislost využitím biologicky důležitých látek i věk, čím jsme starší, tím hůře organismus tyto látky přijímá ze stravy a musíme je čím dál tím častěji užívat v potravinových doplňcích. Problémy s klouby mohou být způsobeny infekcí, nejčastěji chlamydie (viz kapitola Partnerské vztahy – neplodnost - Chlamydie), či nedostatkem pohybu. Klouby jsou vyživovány jen kloubní tekutinou, která se tvoří jen při pohybu. Proto lidé, kteří si více sedí a leží tyto problémy mají a postupně „ztuhnou“.
Krvácení dásní – nedostatek koenzymu Q10. Koenzym Q10 je biologicky účinná látka, která v buňkách mění tuky, cukry a bílkoviny na energii. Je to účinný antioxidant, který chrání buňky před poškozením volnými radikály, je důležitý pro všechny životní funkce včetně obnovy a růstu buněk.
Migrény - nedostatek pohybu, sexu, seberealizace, v důsledku toho se vytvoří „ psychický blok“ na krční páteři, ledviny, játra, vysoký tlak, nízký tlak. Nedostatek histaminu, B12 (př. jiných vitamínů a minerálů), „blok“ na krční páteři, atd. způsobuje deprese. Deprese se mohou projevovat i špatnými sny, zejména válečnými a to i u dětí (a lidí), kteří válku nezažily.
 

Číst dál...