+420606119600 (O2)
+420777119600 (T-Mobile)

Skype: bradley.st

WhatsApp

email: stanley.bradley@email.cz

STANLEY BRADLEY

VĚŠTĚC A SPISOVATEL

Jednoduchý shrnutý návod na zlepšení zdravotního stavu, uzdravení, prevence (Ukázka z knihy Jak se dožít 140 let - poslední vydání 12/2013, doplněno 7/2014)
 
Jako první postup doporučuji odblokování akupresurami (na www.stanleybradley.eu, sekce RUBRIKA - KE STAŽENÍ ke stažení stačí kliknout na zde.). První akupresuru doporučuji 20 minut, druhou a třetí někdo vám 20 + 20 minut, ale již v určitém čase a to mezi 16.00 až 18.00.
Akupresuru č. 1 doporučuji opakovat jednou týdně 17 minut (jaro - léto) až 20 minut (podzim - zima), akupresury č. 2 a č. 3 jednou za měsíc až tři měsíce, 20 + 20 minut, a to celý život. Tím vlastně eliminujeme důsledky stresu. U více nemocných doporučuji akupresury 24 minut a akupresuru č. 2 a 3 opakovat jednou za měsíc.
Po první akupresuře lze odblokovat s trvalejším efektem páteř, takže se doporučuje jedna až tři masáže (případně chiropraxi) 3 - 7 dní po sobě, potom pravidelně jednou za měsíc až šest měsíců, podle kondice. Pokud někdo cvičí a posiluje zejména svaly zádové, udrží páteř déle „odblokovanou“. Kdo má naraženou kostrč (většinou z dětství, př. z úrazů po pádu), doporučuji rovněž pravidelné odblokování reflexní masáží za tři až pět měsíců. Po „odblokování páteře“ vždy doporučuji opakovat první akupresuru 17 minut.
Protože podle mých zkušeností nejsme schopni přijímat z běžné stravy biologicky účinné látky, které náš organismus potřebuje k přežití (do 140-ti let ve zdraví), doporučuji pravidelné užívání vitamínů a minerálů, které podle mých dlouhodobých zkušeností chybí většině populace, protože je již v dnešní době není organismus většiny lidí cca od dvaceti let výše, schopen přijímat ze stravy. Např. nedostatek jódu způsobuje problémy zejména z činností žláz - štítná, lymfatické, prsní, gynekologické, prostaty. Za dvacet čtyři let, co se alternativními způsoby léčby zabývám, jsem dal dohromady tabulku všech vitamínů a minerálů, které lidem chybí.

Číst dál...

Ukázka z knihy Jak se dožít 140 let- poslední vydání 12/2013 
Jednoduchý shrnutý návod na zlepšení zdravotního stavu, uzdravení, prevence


     Jako první postup doporučuji odblokování akupresurami (na www.stanleybradley.eu, rubrika KE STAŽENÍ). První akupresuru doporučuji 20 minut, druhou a třetí někdo vám 20 + 20 minut, ale již v určitém čase a to mezi 16.00 až 18.00. Akupresuru č. 1. doporučuji opakovat jednou týdně 17 minut (jaro - léto) až 20 minut (podzim - zima), akupresury č. 2. a 3. jednou za měsíc až tři měsíce, 20 + 20 minut, a to celý život. Tím vlastně eliminujeme důsledky stresu.
     Po první akupresuře lze odblokovat s trvalejším efektem páteř, takže se doporučují 1 až 3 masáže (případně chiropraxi) 3 - 7 dní po sobě, potom pravidelně jednou za měsíc až šest měsíců, podle kondice. Pokud někdo cvičí a posiluje zejména svaly zádové, udrží páteř déle „odblokovanou“. Kdo má naraženou kostrč (většinou z dětství, př. z úrazů po pádu), doporučuji rovněž pravidelné odblokování reflexní masáží za 3 až 5 měsíců. Po „odblokování páteře“ vždy doporučuji opakovat první akupresuru 17 minut.
     Dále je to pravidelné užívání vitamínů a minerálů, které podle mých dlouhodobých zkušeností chybí většině populace, protože je již v dnešní době není organismus většiny lidí schopen přijímat ze stravy. Např. nedostatek jódu způsobuje problémy zejména z činností žláz - štítná, lymfatické, prsní, gynekologické, prostaty. Za dvacet čtyři let, co se alternativními způsoby léčby zabývám, jsem dal dohromady tabulku všech vitamínů a minerálů, které lidem chybí. Všechny je možné objednat v našem e-shopu. Ceny jsou současné  (březen 2014) orientační, protože výrobci občas nečekaně zdražují.
Všechny uvedené produkty je možné objednat v našem e-shopu, objednávat můžete zde.

Číst dál...