+420606119600 (O2)
+420777119600 (T-Mobile)

Skype: bradley.st

WhatsApp

email: stanley.bradley@email.cz

STANLEY BRADLEY

VĚŠTĚC A SPISOVATEL

Nebezpečné a podceňované Chlamydie


Zdroj: Mudr. Tomáš Lebenhart
Chlamydie jsou skutečnou hrozbou a moderní epidemií. Z oficiálních zdrojů víme, že se u člověka vyskytují tři druhy těchto zvláštních bakterií: Chlamydia trachomatis, způsobující pohlavní infekce, Ch. pneumoniae, vyvolávající zápaly plic a konečně Ch. psittacis, která působí oční záněty. Ve skutečnosti jsou chlamydie schopny vyvolat desítky závažných obtíží a usadit se ve všech možných tkáních našeho těla. Citlivé elektroakupunkturní přístroje a další moderní diagnostické systémy, které registrují vibrace mikrobů, nás v tom utvrzují. Terapeuti zabývající se detoxikační medicínou se shodují, že naprostá většina lidí je chlamydiemi napadena. Minimálně 80 % naší populace.   

Číst dál...

Chlamydie se častěji vyskytují u lidí, kteří jsou nebo byli ve styku se zvířaty (savci a ptáky). Zvířata jsou patrně zdrojem nákazy a předpokládá se, že tuto infekci má 80% populace, podle mne je to 65%. Tato infekce je ve většině případů v latentní formě a nemusí se projevovat. Proto většinu lékařů nenapadne uvažovat o tom, že příčinou zdravotních problémů (např. níže uvedených) je  infekční onemocnění. Chlamydie způsobují různé zdravotní potíže a je dokázáno, že  lidé s touto infekcí častěji onemocní rakovinou i jinými nemocemi, dožívají se nižšího věku, atd. Tuto infekci může přenést matka na plod a u lidí se přenáší podle lékařů pohlavní cestou, podle mne ještě i kapénkovou infekcí. Diagnostika chlamydióz se běžně neprovádí a i když se provede, tak spolehlivost výsledku chlamydií v latentní formě je na nízké úrovni.Souběžně s protilátkami na chlamydie se totiž většinou objeví i protilátky na jiné infekce, např. boreliozu, toxoplazmy, cytomegaloviry, atd. Proto je problém chlamydie rozeznat a určit s jistotou, že chlamydie jsou prapůvodní příčinou zdravotních problémů. Akutní stavy jsou vyvolány stresem, fyzickou únavou, jinou nemocí, změnou počasí, změnou prostředí, jinou nemocí, atd.

Číst dál...

Článek publikovaný na internetu - Právo
Podivné infekce, jež způsobují chlamydie. Nikdy jsem v období chřipek neprodělal tak zvláštní infekci jako v minulosti. Trápil mě úporný kašel, který nereagoval na běžné léky ani na antibiotika. Také jsem zápolil s únavou hraničící až s vyčerpáním. Dojít si na záchod, uvařit si čaj, prostě zvládnout úplně banální úkony pro mě představovalo bezmála sportovní výkon. Bylo běžné, že jsem si musel jít po deseti patnácti minutách těkání po bytě na hodinku na dvě zdřímnout, abych nabral síly.
Chlamydie patří k záludným bakteriím.  

Číst dál...

Závažný problém pro zdraví ženy i muže představují záněty pohlavních ústrojí vyvolané bakteriemi typu chlamydií. Onemocnění chlamydiemi je mimořádně úporné a často se opakuje, nebo přetrvává v chronické formě. Neléčená chlamydiová infekce může u žen způsobit zánět orgánů malé pánve, cysty na vaječnících, předčasný porod, nákazu plodu během těhotenství a přenos zánětu na oči či plíce plodu. Chronický zánět může vést až k neplodnosti, a to nejen u žen, ale i u mužů! Ze začátku o onemocnění často ani nevíme Infekce, kterou vyvolávají chlamydie, se stala v posledních dvaceti letech nejrozšířenější sexuální přenosnou chorobou osob ve věku od dvaceti do čtyřiceti let. Její zákeřnost spočívá především v tom, že nemá výrazné příznaky. Asi 50% žen a 80% mužů nepozoruje vůbec žádné příznaky. U žen se může vyskytnout bolest v podbřišku, bolest při pohlavním styku a při močení.  

Číst dál...