+420606119600 (O2)
+420777119600 (T-Mobile)

Skype: bradley.st

WhatsApp

email: stanley.bradley@email.cz





STANLEY BRADLEY

VĚŠTĚC A SPISOVATEL

     

Stanley Bradley (pseudonym Stanislav Brázda) se po velmi úspěšném vydání "Magických karet", kterých se do 2 let prodalo více jak 10 000 ks, rozhodl obnovit tyto původní unikátní karty a vydat je nové, aktualizované. V balení naleznete 21 vykládacích karet, které sám navrhoval Stanley Bradley a stručný návod, jak věštit s těmito kartami. S Magickými kartami můžete věštit, zda daná situace ve vašem životě, je/byla osud nebo to je/byla pouze chyba. Probuďte svoji jasnozřivost, svoje věštecké schopnosti s pomocí nejjednodušších karet na světě.

Karty můžete objednávat v e-shopu www.jakzitdlouho.cz za 188 Kč/ks včetně poštovného. Cena za ks je 138 Kč bez poštovného. 

Nové vykládací karty, 2. Vydání Škola výkladu z karet 2013, 32 ks karet kniha s návodem má 232 stran
Jde o poslední nápad vizionáře a věštce St. Bradleyho, v pořadí již páté vykládací karty, stále zdokonalované, podle našich zkušeností  jde o nejlepší karty na světě!! Vykládací karty zdokonaloval 20 let a jsou v nich obsaženy dotazy klientů za 30 let jeho věštecké kariéry. V podrobném návodu je předepsáno více než 5000 kombinací otázek a odpovědí, kterými je možné dostat na jakoukoliv otázku jednoznačnou odpověď. Karty jsou určeny jak pro začátečníky, tak pro profesionály. S novými kartami lze vyvěstit, kdy a kde budou jaké katastrofy. Kniha s návodem má 224 stran.
Karty mají ideální rozměr  (6 x 9cm), aby daly dobře míchat a  mohly je  míchat i děti, které se mohou učit vykládat karty s je v kartách mnoho užitečných odpovědí i pro ně (jaký jazyk se učit, na co mají talent, atd. 


Dále připravuji ke stáhnutí v elektronické podobě aplikaci „Bradleyho magický tarot“ v App Store a to jak v českém, tak anglickém jazyce za 2,99 euro a pro vyzkoušení je i možnost stáhnout si free verzi této aplikace. Do budoucna bude možné si stáhnout i aplikaci pro Android a PC.

 

ŠKOLA VÝKLADU KARET

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

U těchto karet si také můžete zdarma zkusit on-line výklad na těchto stránkách

 


 

MAGICKÉ VYKLÁDACÍ KARTY

 

Stanislav Brázda se po veleúspěšné knize Škola psychotroniky, které se prodalo ve čtyřech vydáních 80.000ks (20.000ks ve slovenském překladu na Slovensku) rozhodl vydat obrázkové vykládací karty s názvem Magické karty.
Vytvořil jednoduché vykládací karty v počtu 21 ks s návodem. Karty byly oblíbené a prodalo se jich do dvou let 10.000 ks.
U těchto karet si také můžete zdarma zkusit on-line výklad na těchto stránkách

 


 

MAGICKÉ MLUVÍCÍ SYMBOLY

 

Proto se rozhodl vydat nové karty s názvem Magické symboly, které místo obrázků byly opatřeny symboly. To proto, že každý má jinou pomůcku k vybavení si „obrazu“ odpovědi.
Za nejlepší karty (na světě) považuje S. B.  Magické obrázky (první vydání vyšlo v říjnu 2005).

 


 

MAGICKÉ OBRÁZKY

 

Obrázky nakreslila Michaela Bradleay stejně jako připravila základní výklad z karet. Návod má 120 stran je předepsáno více než 1500 otázek a odpovědí. Autoři tvrdí, že těmito kartami dostanete odpověď na jakoukoli otázku.
Obsah a některé ukázky jsou v samostatné kapitole této stránky s názvem Karty-ukázky.
Připravuje se druhé opět doplněné vydání (cca 140 stran s trvanlivějšími kartami).