+420606119600 (O2)
+420777119600 (T-Mobile)

Skype: bradley.st

WhatsApp

email: stanley.bradley@email.cz

STANLEY BRADLEY

věštec a spisovatel

Podle mého názoru je vztah  založen z 95% na sexuální přitažlivosti. Nikdo neví jak a kdy vznikne, stejně tak nikdo neví, kdy, jak a z které strany skončí – zda ze strany partnera, či partnerky. Dokud je pro nás partner  sexuálně přitažlivý, jsme ochotni ustupovat, omezovat se, atd., ale když pro nás partner přestane být sexuálně přitažlivý (většinou jednostranně), nechceme ani dávat, ano brát. Už nám nestojí za to se omezovat a začínáme vidět na partnerovi jen chyby. Tím vztah končí, i když ne vždy partner, pro kterého jeho protějšek přestal být sexuálně přitažlivý, ze vztahu „fyzicky odejde. Z 80% v takovém případě odchází ženy, protože je pro ně těžší mít sex se sexuálně nepřitažlivým protějškem. Mužů většinou z pohodlnosti odchází jen 20%. Proto je podle mne nemožné slibovat lásku až do smrti – jde o rituál, který nás tak má „naprogramovat“. To se může u čtvrtiny lidí podařit, i když tomu tak nemusí být oboustranně.

Číst dál...

Z mnoha zkušeností nejenom z rituálů Rodinné konstelace, jsem přesvědčen, že za slovem osud je skryto mnoho aspektů – těch základních je dvanáct. 
 
Nejvíce náš život ovlivní:
 
1.  Hodina narození, 
2. Hodina kdy jsme se měli správně narodit (většina lidí se nenarodí ve správný čas – hodina, den, měsíc, správný čas se zjistí zpětnými propočty důležitých událostí v životě až je nutné se vypracováním horoskopu dostat k datu početí a od tohoto je nutné spočítat správnému datum narození), 
3. Minuta, kdy jsme se narodili,
4. Minuta, kdy jsme se měli narodit
     Ale další aspekty tvořící "osud" je:
5. Den narození, 
6. Den, kdy jsme se měli narodit
7. Měsíc narození, 
8. Měsíc, kdy jsme se měli narodit
9. Rok narození
10. Rok, kdy jsme se měli narodit,
11. Místo narození,
12. Místo, kde jsme se měli narodit.

Číst dál...

Hledáním receptu na dlouhověkost se zabývá mnoho lidí a institucí. I já. Při svých bádáních jsem přišel na zajímavou teorii. Před 14ti lety jsem přišel na „lék“ na rakovinu. Když se „můj lék na rakovinu (až v roce 2010 ! !) testoval v laboratoři, zjistil se zajímavý účinek. Lék samotný rakovinu nezabije, ale vybudí v organismu člověka k vytvoření látky, která rakovinu zabije (podle testů na CT se nádory zmenšovaly v průměru o 3 mm každých 14 dní.  Ale aby lék byl účinný, je třeba (jako u léčby všech nemocí) nejdříve uvést organismus „do chodu“, tj. odblokovat „mými akupresurami“ (u nemocných 24 minut, u ostatních 15 minut všechny tři akupresury), masáží páteře, doplněním vitamínů a minerálů (po úplném odblokování je třeba užívat všechny vitamíny a minerály 3 měsíce denně, aby se nasytil), zbavením se infekcí, virů, cizorodých látek. Tím jsem dostal za úkol vymyslet směs bylin, která by organismus „odblokovala“ bez akupresur. To je ve skutečnosti „Elixír mládí“ (který dodáváme v našem Eshopu), protože jsem na onu směs bylin přišel. Ale není to jednoduché a bylin jsou dvě sady po třech bylinách. Jeden den se užívá jedna sada bylin, druhý den druhá sada bylin. A teď to zásadní, na co jsem přišel. Věděl jsem, že stres organismus „zablokuje“, ale nyní jsem přišel na to, jak. Asi u poloviny lidí stres zablokuje činnost ledvin (to poznají všichni podle toho, že mají kolísavý tlak, většinou je při stresu u mužů vysoký, u žen nízký). U druhé poloviny lidí stres „zablokuje“ činnost jater (poznají všichni podle změn na kůži - alergie, ekzémy, lupenka, problémy s psychikou, očima, trávením, atd.). Mnohdy nejde o dysfunkci jen jednoho orgánu, ale v různém poměru jde při stresu o dysfunkci obou orgánů v různém poměru. K tomu jsme schopni dodávat vitamíny a minerály v přírodní formě a vybral jsem ty nejlepší na trhu. A to je vše v kombinaci s bylinami na zbavení se virů (rakytník + šalvěj + Zlatobýl), směsí bylin n vyčištění trávicí soustavy (Kopřiva + Heřmánek + Třezalka), s přírodním extraktem na zbavení se Chlamydií (infekce) jde o komplex, který jsem nazval Elixír mládí. Dalšími a posledními nezbytnými doplňky je želatina na klouby, omega 3 masné kyseliny a antioxidanty. Tím se vyřeší vše najednou, co se týká trvalé obranyschopnosti organismu a tím dožití se vysokého věku ve zdraví a soběstačnosti. Pak již stačí pohyb a dechová cvičení, seberealizace a učení se novým věcem kvůli regeneraci mozkových buněk, jíst méně a častěji.

Číst dál...

Vztahy a osud

Ukázka z knihy „Jak najít toho pravého, jak řešit problémy ve vztazích“

ÚVOD

     Abychom pochopili problémy ve vztazích,  je třeba pochopit rodinný systém, sebe a vše co vztahy ovlivňuje. Pokud pochopíme rodinný systém, pochopíme sebe a tím i druhé. Za důležité považuji správně pojmenovat problém. To se týká nejenom vztahů, ale všech oblastí našeho života. Ve správně pojmenovaném problému se nachází jeho řešení. Stejně jako existují fyzikální zákony, existují určité zákonitosti týkající se vztahů. Pokusil jsem se pár základních v této knize popsat.     
     Zákonitostí ve vztazích je mnoho. Některé vypadají na první pohled nesmyslně a mnohdy jsou těžko doložitelné. V této knize bych rád popsal jen ty, které jsem ověřil v praxi a některé si může každý sám a snadno prověřit.  Na prvním místě v problémech ve vztazích  je jeden velice snadno zjistitelný. Než prozradím co to je, odpovězte  teď pro sebe na jenu mojí otázku:

Číst dál...