+420606119600 (O2)
+420777119600 (T-Mobile)

Skype: bradley.st

WhatsApp

email: stanley.bradley@email.cz

STANLEY BRADLEY

VĚŠTĚC A SPISOVATEL

Čínský horoskop

See another sign:

Opice

11.23 - 12.21

Opice

Opice

 

Klíčová slova: bystrá hlavička, talent, bez zábran.
Opici odpovídá západní znamení Lva.

 

Lunární kalendář Opice
1908, 1920, 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016, 2028

 

Osobnost Opice
Opičák je vynalézavý, bystrý, čilý, mnohostranně talentovaný, zábavný, neposedný a výbojný. Jelikož nemá žádné zábrany, zřídkakdy jej něco znejistí a nečiní mu obtíže otevřeně vyjadřovat své názory a být tím, kým je, kamkoli vkročí. Kromě svých mentálních vloh je navíc vybaven mohutnou výdrží. Opičák má v sobě značný vůdcovský potenciál a snadno si získává důvěru druhých. V roli vůdce pak ale nestrpí, aby mu někdo radil, co má dělat. Je velmi manuálně zručný a obratný v práci se stroji. Též vyniká svým technickým nadáním a snadno proniká do tajů programování. Stručně řečeno, Opičák mže vlastně dělat cokoliv. V rodině je preferován opičí syn, ale silná opičí dcera může v životě uspět též, pokud akceptuje svůj jangový charakter a využije jej ve prospěch světa.

 

Opičák je šlechetný a vnímavý k druhým a rád ostatním pomáhá. Jako partner je romantický a hravý, ale závazky ho příliš nebaví. Po určité době se začne nudit a potřebuje nové zážitky, nové vzrušení, nové stimuly a také si je vyhledá. Má pečlivě vybudovaný osobní kastovní systém posuzování druhých, takže buď jste na jeho seznamu oblíbenců a zakoušíte jeho přízeň, nebo tam nejste a pak máte prostě smůlu.

 

Jedním z Opičákových neduhů je to, že se nechává ukolébat nicotnými úspěchy a ztrácí ze zřetele vzdálené cíle. Má tendenci přeskakovat jednotlivé kroky v domnění, že mu to projde a že tak nalezne jednoduchou cestu k vyřešení jakéhokoli problému. Pravdou ale je, že po sobě zanechá jen obrovský nepořádek, který musí uklízet ostatní, a že takto málokdy dokončí svůj úkol. Jistá dávka prozíravosti a vědomí konkrétní vize mu jen mohou prospět. Naučí-li se Opičák trpělivosti, jeho vrozená vynalézavost a duchapřítomnost jej učiní vůdcem.

 

Úkolem Opičího samce je naučit se kontrolovat svou tendenci k tomu, co buddhisté nazývají „opičí mysl“ - skočit na větev, oloupat banán, ukousnout si z něj, zahodit ho …. skočit na druhou větev, oloupat si jiný banán, kousnout do něj zahodit ho. A tak pořád dokola. Opice mají množství brilantních nápadů a vnuknutí. Je třeba jim však naslouchat s moudrostí, jinak se z toho všeho stane jen bláznivá honička za vlastním ocasem.

Powered by Saxum Astro