+420606119600 (O2)
+420777119600 (T-Mobile)

Skype: bradley.st

WhatsApp

email: stanley.bradley@email.cz

STANLEY BRADLEY

VĚŠTĚC A SPISOVATEL

Čínský horoskop

See another sign:

Zajíc

06.22 - 07.22

Zajíc

Zajíc

 

Klíčová slova: kamarádství, diplomacie, přizpůsobivost.
Zajíc odpovídá západnímu znamení Ryb.

 

Lunární kalendář Zajíce
1903, 1915, 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011

 

Osobnost Zajíce
Osoba narozená v roce Zajíce je přátelská, citlivá, umělecky založená a dobře vychovaná. Zaječí diplomatické schopnosti docházejí uznání ve společenských kruzích. Zaječí samička bývá nerada sama, a proto se ochotně přizpůsobuje jakémukoliv prostředí a snaží se, aby s ním splynula. Je velmi vnímavá a dovede vycítit blížící se nebezpečí. V takovém okamžiku jedná velmi rychle a většinou se tak zachrání. Jedno staré čínské přísloví praví: Hrabivý zajíc má tři díry – což znamená, že Zajíc má vyhrabané v zemi tři díry, a jakmile zhlédne dravce, je přichystaný v okamžiku zmizet v některé z nich. Zaječí samička nebojuje a raději se vytratí, než aby čelila střetu.

 

Zaječí mírumilovná povaha z ní činí velkého týmového hráče, který zřídkakdy sleduje své osobní zájmy na účet ostatních. Zaječí samička si nechce dělat nepřátele a raději ustoupí ze svých názorů, aby se vyhnula konfliktu. Ráda kolem sebe vytváří harmonické prostředí a pohodu.

 

Na druhé straně její strach z konfliktů způsobuje, že je taková nemastná neslaná, tajnůstkářská, nervní a trochu i paranoidní. Mívá problémy s vyjadřováním svých názorů před publikem, zejména jedná-li se o názory nekonvenční. Zaječí samička se nepouští do boje za sociální a politická práva a dává přednost svému úzkému okruhu blízkých, mezi nimiž se cítí bezpečně.

 

Zaječí samička věnuje mnoho pozornosti svému zevnějšku a vystupování. Obvykle je velmi konzervativní a nerada riskuje. Jejím cílem není něco prolamovat nebo přeměňovat. Dává přednost bezpečí, harmonii a klidu. Jelikož má umělecké nadání a smysl pro krásu, může se uplatnit v malířství, hudbě nebo jako designérka.

 

Co se týče milostných vzplanutí, osoba narozená v roce zajíce je nenapravitelný romantik. Žena-Zajíc je jemná a citlivá duše, která miluje procházky na mořském pobřeží za měsíčního svitu, je zblázněná do kosmetiky a touží si oblékat jen luxusní kostýmy. Muž-Zajíc je galantní a citlivý a ačkoliv je konzervativní, uznává ve vztahu rovnoprávnost. Klidně bude vařit, uklízet a zařizovat dům. Zajíc zřídkakdy bojuje se svým partnerem.

Powered by Saxum Astro