+420606119600 (O2)
+420777119600 (T-Mobile)

Skype: bradley.st

WhatsApp

email: stanley.bradley@email.cz

STANLEY BRADLEY

VĚŠTĚC A SPISOVATEL

Čínský horoskop

See another sign:

Tygr

05.21 - 06.21

Tygr

Tygr

 

Klíčová slova: síla, odvaha, vůdcovství.
Tygr odpovídá západnímu znamení Vodnáře.

 

Lunární kalendář Tygra:
1902, 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010

 

Osobnost Tygra
Tygr-lovec je daleko mocnější než lev. To Tygr je králem zvířat, ne lev. Osoba narozená v roce Tygra je urozená a v kteroukoli chvíli je připravena ujmout se své vůdcovské role. Tygr míří vysoko a díky svému charismatu, moci, odhodlání a smělosti dosahuje všeho, čeho si předsevzal.

 

Jakmile Tygr jednou učiní nějaké prohlášení, můžete na to vzít jed, že se zasadí o to, aby vás nezklamal. A to nehledě na to, kolik jej čeká překážek. Jeho úsilí je neotřesitelné a Tygr míří ke svému cíli odvážně, lstivě a nezadržitelně. Je mocný a svižný, vždycky bude vyčnívat z řady a nikdy se nestane konformistou.

 

Z povrchního pohledu to vypadá, že Tygr se nedovede zapojit do nějaké konverzace nebo že se dokonce stydí. Pravda je však taková, že Tygr si vystačí sám. Když nemůže být vůdcem a věci nejdou podle něj, raději se stáhne do ústraní, protože nesnese, aby jej někdo druhý omezoval. Tato jeho pýcha mu často zabraňuje požádat druhého o pomoc, když čelí problému, který evidentně potřebuje zásah zvenčí.

 

Za Tygrovou železnou fasádou se však skrývá citlivá a chápající duše. V milostných záležitostech se může Tygr náhle projevit jako poetický milenec, který vás bude zahrnovat pozornostmi. Žena-Tygr touží být dobývána a hýčkána. Je velmi romanticky založená a vyžaduje nepřetržitou pozornost. Jelikož má ale množství neustálých požadavků a navíc ze své přirozeností potřebuje vládnout, může si tím způsobit řadu komplikací.

 

V tradiční asijské kultuře bývá dávána přednost tygřím synům, kteří jsou silní, odvážní a smělí, na rozdíl od tygřích dcer, u kterých se na obdobné vlastnosti pohlíží s nelibostí, neboť se od nich očekává tvrdohlavost, neposlušnost a dokonce i neochota setrvat ve svazku, který se jim nezamlouvá. Tygří žena prostě neodpovídá konfuciánské představě ženskosti, kde žena má být zprvu poslušna svého otce, poté svého manžela a posléze svého nejstaršího syna.

 

Tygr se přátelí s tím, kdo je přímý a čestný, a sám věci nijak nezaobaluje. Někdy je těžké snášet jeho divoký temperament. Když Tygra popadne vztek, je dobré se mu zdálky vyhnout. Tygr často jedná ukvapeně a musí se učit krotit svou vášeň a myslet dřív, než jedná.

Powered by Saxum Astro