+420606119600 (O2)
+420777119600 (T-Mobile)

Skype: bradley.st

WhatsApp

email: stanley.bradley@email.cz

STANLEY BRADLEY

VĚŠTĚC A SPISOVATEL

Čínský horoskop

See another sign:

Krysa

03.21 - 04.20

Krysa

Krysa

 

Klíčová slova: bystrý postřeh, okouzlující stvoření, vyjednavač.

Krysa odpovídá západnímu znamení Střelce.

 

Lunární kalendář Krysy:

1900, 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008

 

Osobnost Krysy:

Osoba narozená v roce Krysy je chytrá, šikovná, zábavná, tvořivá, pilná, zvědavá, intuitivní, vtipná, optimistická a spořivá. Je to výborný vyjednavač, ale někdy také pořádný skrblík. Krysí sameček je dobrým pozorovatelem, dokáže se bleskurychle chopit příležitosti a ve společenských kruzích je značně populární. Svým bystrým postřehem a osobním kouzlem si získává nejednoho obdivovatele. Snadno se přizpůsobuje prostředí, ve kterém se zrovna pohybuje, i neočekávaným změnám a přežívá navzdory všemu a všem.

 

Krysí sameček se spoléhá na svůj instinkt a na svou mazanost, ale nesmí zcela ignorovat logické a reálné souvislosti, jinak chytí sám sebe do pasti vlastní iracionality. Jeho bystrý mozek pracuje na plné obrátky, ovšem čas od času dokáže vykonstruovat dokonale nelogické myšlenkové bludiště. Krysa pak v něm uvízne jako veverka v kole, a ačkoli vyvíjí enormní úsilí, stojí vlastně stále na místě. V takovýchto chvílích je potřebné, aby ustoupila od svého tajnůstkářství, nelpěla na pocitu své vychytralosti a přestala odsuzovat druhé. Krysí sameček se dokáže doslova užírat starostmi, a to zejména týkají-li se jeho zdraví.

 

Protože je Krysa noční živočich, osoba narozená v jejím roce ráda pracuje v nočních hodinách. Ale zůstává-li vzhůru celou noc, může si tím přivodit zdravotní problémy. Krysa ovšem bývá ráda vzhůru až do časných ranních hodin, protože to je čas její tvořivosti. Krysa je umělecky talentovaná a má spisovatelské nadání.

 

Krysí sameček má velký apetit a miluje dobré a chutné jídlo, kvalitní víno, pečené pochoutky a labužnická jídla. Sám sice nemá dostatek trpělivosti, aby si takové lahůdky připravoval doma, ale můžete se vsadit, že bude patřit k prvním návštěvníkům nově otevřené restaurace.

Powered by Saxum Astro