+420606119600 (O2)
+420777119600 (T-Mobile)

Veškeré zboží můžete objednat pohodlně i po telefonu:

(+420) 724719732 nebo po e-mailu: info@stanleybradley.eu

Stanley Bradley

věštec a spisovatel

Neděle 24.9.2017

Numerologicky 7. Hledající poznání, Karma, související tarotová karta je Poustevník.

Sedmičku někteří lidé nemají rádi. Je to proto, že číslo „7 = Karma“ může znamenat něco „osudového“. Může se nám vrátit, co jsme „zaseli“.  Pokud se něco ten den stane, může to mít „osudové následky“. Karma nás může zastihnout většinou nepřipravené a až „když se to stane“ si vzpomeneme, co jsme udělali špatně.

Energie dnešního dne je tvořivá, tak jí využijte k naplánování růžové budoucnosti. Můžete uzavřít i nějaký dobrý obchod. Ale dnes pozor, „karma“ upozorňuje na existenci zákona o příčině a následku. Dnes lze urovnat spory a nedorozumění. Ale je třeba dbát opatrnosti při volbě slov, nebo prostředků, jak se situace ještě zhorší. Pokud si nejste jistí, raději nic nedělejte, kdo nic nedělá, nic nepokazí, ale nic nezíská.

Někde vidím oheň, zas to patrně budou muset hasit. Pořád někde dochází k převratu, ještě že jsme v Česku.

Test sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo z čísel 1 až 10?

Číst dál...

Pondělí 18.9.2017

Numerologicky 1.  Jednotící síla, Nový začátek. Související tarotová karta Císař.

Super den skoro na všechno. Na peníze, na nové začátky, na početí, na změnu, na nový vztah, dnes se ničeho bát nemusíte. Všechno dopadne dobře.

Špatné myšlenky „odfičí“, pokud budete chtít, můžete se zbavit žárlivosti, když si uvědomíte, že to je špatně vybitá sexuální energie a můžete se zbavit strachu pomocí rituálu, který je popsaný na www.koular.impuls.cz

Jen na výhru to nějak nevidím, ale to platí obecně a je dobré se spoléhat jen na to, co vyděláte. Kdo chce vyhrát, žije ve snu.

Dnes najdete radu u nestranné osoby, pokud jí potřebujete. Bude vám odpuštěno, pokud o to požádáte. Při meditaci můžete dojít o osvícení, což jest nejvyšší poznání. Energie dnešního dne nám všem dá hodně energie. Můžete začít nové projekty, které přinesou hodně peněz.

Jen pozor na silnici a nejenom. I na přechodu, pokud jste unavení, raději plánovanou cestu zrušte. Rovněž bych nedoporučil lézt na skály, můžete spadnout a bude to bolet.

Co si dnes naplánujete, to bude mít silný náboj, díky kterému budeme mít hodně energie k realizaci snů a přání. Díky této energii se podaří překonat všechny překážky a vytrvalostí dojdete ke svému cíli. Energie dnešního dne vám pomůže ukotvení v hmotném světě.

Pokud jste páchali špatné skutky, hrozí odveta a díky energii dnešního dne hodně velká. Ale pokud máte pocit, že jste se ocitli ve vězení, které jste si sami okolo sebe vybudovali a sami jste se tak za živa zahrabali, máte dnes možnost to napravit a změnit tak špatný směr, kterým jste se dříve vydali.

Kim si dal jointa a provokuje, možná se brzo dočká odvety. Hrozí, že někde díky chybě mohou vzduchem létat i ….systémy dvou částic, elektronu a jádra, vázaných elektromagnetickou interakcí. No je to složité a nás se to týkat nebude.

Test sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo z čísel 1,2,3?

 

Sobota 16.9.2017

Numerologicky 8. Materiální moc, Peníze. Související tarotová karta Síla

Sobota je dobrá snad jen na odpočinek, dnes je dobré si dát klídek.  Dobré je  vyrazit na sraz Wazerů od ráááádia Impuls, do Sosnové u České Lípy. Tam najdete dobré přátele, navážete nová přátelství s dobrými a spolehlivými lidmi.  Bude tam spousta zábavy s nejlepšími moderátory rádia Impuls. Není dobrý den na nové projekty, výjimkou je umělecký činnost. NA tu je dnes dobrá tvůrčí energie přímo ve vzduchu. Asi z toho deště. Ale to bude příjemný, skoro jako májový deštík. Po pracovním týdnu to chce relax. Kdo nepojede do Sosnové, tak je dobré navštívit lázně, vířivku, masáže. Ani na novou lásku to dnes nevypadá. Je dobrý den na léčení, zejména odstraňování psychických bloku z dětství, nereálných snů. Při dobré meditaci se můžete zbavit iluzí a dostat se do reality.

I když číslo 8. znamená „peníze“, dnes bych na to nesázel.

Stále cítím, jako by nějaký pilot, i když spíše v zahraničí, měl potíže, tak na vyhlídkové lety dnes také raději vynechte.

To chladno už se nezadržitelně blíží, nějak dříve, než jsme čekali. Proto si držte beranice, mohly by vám ulétnout, ten vítr si nedá pokoj.

 

 

 

 

 

 

Test sebepoznání

 

Jaké vás napadne číslo z čísel 1,2,3?

Číst dál...

Pátek 15.9.2017

Numerologicky 7. Hledající poznání, Karma, související tarotová karta je Poustevník.

Dobrý den na řešení sporů, den dobrý na mimosoudní dohodu. Dnes se můžete seznámit, tak se rozhlížejte, zda na vás nečeká ta pravá, či ten pravý. Dnes to nevidím moc dobře na cestování raději buďte doma, nebo v příjemné restauraci s přáteli. Dnes nebudete mít jistotu ani v dopravním prostředku. Dnes budou vládnou dobré astrologické vlivy, proto budete mít dobrou inspiraci a tvořivou náladu. Očekávat můžete ale jen tolik, kolik jste ochotni sami dát. Dobrý nápad můžete časem zhodnotit. Rovněž je dobrý den na uzdravení, tak si naordinujte nějaké bylinky a běžte do vířivky nabít se energií. Dnes se může i stát, že vlivem pozitivní energie přehodnotí nedávné rozhodnutí, hrozí zrušení sňatku či zasnoubení, ale i zrada od přítele. S tím nic nenaděláte, každý je strůjcem svého štěstí, ne osudu.

Cítím, jak se blíží chlad, už můžete mazat běžky a nakupovat šály a zimní čepice.

Test sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo z čísel 1,2,3?

Číst dál...

Úterý 12.9.2017

Numerologicky 4. Pevná zem, Fyzická aktivita, související tarotová karta je Věž.

Dobrý den na začátek nových projektů, ale nikomu nápady neříkejte, mohl by je okopírovat. Co dnes vymyslíte, bude mít úspěch, dosáhnete uznání. Dnes můžete dosáhnout harmonie „těla i duše“, když se o to pokusíte při nějakém rituálu. Je to vhodné zejména pro ty, kteří ze sebe dělají oběť, nebo ztratili smysl pro realitu.  Při dobrém rituálu můžete získat hlubší vhled do událostí a sledovat vše ze správného úhlu. Je dobré se dnes této negativní energie zbavit. Není dobrý den být sám, jděte do společnosti, tím zaženete chmury a strach. Dnes důvěřujte intuici a můžete učinit zásadní rozhodnutí, které jste dlouho odkládali. Aspoň nebudete myslet na blbosti.

Zvedne se vítr, tak zítra raději bez klobouků, aby vám neulétl. Vidím větříky v Asii i Evropě, tak si nevyberete. Vidím někde padat kamínky z nebe, to budou asi meteority.

Test sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo z čísel 1,2,3,4,5? 

Číst dál...