+420606119600 (O2)
+420777119600 (T-Mobile)

Veškeré zboží můžete objednat pohodlně i po telefonu:

(+420) 724719732 nebo po e-mailu: info@stanleybradley.eu

STANLEY BRADLEY

věštec a spisovatel

Čtvrtek 23.11.2017

Numerologicky 8. Materiální moc, Peníze. Související tarotová karta Síla. 

Energie dnešního dne může přát sporům, soudům, což není dobré, nemuselo by to vždy dopadnout dobře. Proto se dnes řešením vyhýbejte, nechte to na jindy, až bude vhodnější den. Za to přeje energie dnešního dne novým nápadům a najdete řešení na dosud nevyřešené problémy. Ale své nápady nikomu nesdělujte, záviděli by vám a mnoho lidí by vás chtělo podvést a nápady realizovat bez vás. Dnes by také mohlo dojít ke změně, ale k lepšímu, tak dnes jděte do změny, povede se to a budete se z toho tradovat, bude to změna úspěšná. Podpoří jí Tarotová karta „Síla“. Mohou se dnes odehrát i velké změny, což přinese nové myšlenky, velké peníze a novou etapu vašeho života.

Energie dnešního dne přináší výzvu k vnitřnímu klidu, trpělivosti a uvědomění. Je nejlepší den k plánování, ale i k meditaci a hledání řešení dosud nevyřešených problémů. Současně přináší energii k pozitivnímu růstu a rozvoji. Kdo chce počít, dnes je vhodný den. Ale i na založení firmy.

Patrně bude stále větrno, sníh a voda. Ale to je obvyklé, takže bychom se tomu neměli divit a zejména řidiči by neměli být zaskočeni.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Číst dál...

Pondělí 20.11.2017

Numerologicky 5. Dobrodružná cesta, Pozitivní změny, související tarotová karta je Vůz.

Nejhorší den v týdnu je sice neděle, ale snes mám pocit, že je to dnešní pondělí. Je dobrý den jen na lásku, té není nikdy dost. Hodně lidí by dnes mohlo pociťovat ve zvýšené míře strach a temné myšlenky. Sobotní energie Měsíce byla hodně silná a stále doznívá. Ale na lásku to nemá vliv, kdo je zamilovaný, nevidí, neslyší a fáze měsíce jsou mu fuk a nevadí, ani když budou padat trakaře.

Mnoho lidí dnes bude potřebovat radu. Jestli bude konec světa, to mohu odpovědět hned, nebude. Ale můžete se stát, že dnes bude mnoho lidí zmateno po divném víkendu a bude problém se znova „nastartovat do pracovního procesu. Proto jsem radil na včerejšek jít do páry a tam starosti a problémy nechat. Je dobré znovu nastolit řád pokory, moudra a odpuštění a jít dál, pokud se nám něco nepříjemného přihodilo. Pokud se to nedaří, tak si jít na správné místo zameditovat a tím dojít k „zasvěcení“. Energie dnešního dne by nám mohla připomínat existenci zákona o příčině a následku. To b nás mělo nutit k neustálé sebekritice a pokoře. Pokud se něco nepříjemného přihodilo, měli bychom to chápat jako výstrahu a ne jako neštěstí a pohromu. Mělo by nás to přinutit se zastavit a hledat příčiny, dnes na ně přijdeme. A já tvrdím, že ve správně pojmenovaném problému se nachází jeho řešení.

Nějaké letadlo by mohlo mít problémy. Tak se dívejte více „nahoru“, aby vám případně nespadlo na hlavu.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Číst dál...

Čtvrtek 16.11.2017

Numerologicky 1.  Jednotící síla, Nový začátek. Související tarotová karta Císař.

Dnes může dojít ke změně a je na vás, zda k pozitivní, či negativní. Pokud se soudíte, nebo o něco přete, tak dnes se vše obrátí ve váš prospěch, pokud jste samozřejmě v právu. Také můžete dnes začít něco nového, ale i počít potomka. Pokud se dnes rozhodnete, můžete najít novou práci, nový produkt svého podnikání, co začnete dnes, to bude mít dlouhého trvání. Ze včerejšího dne přetrvává energie karty „Síla“, což podpoří vaše projekty a konání. Je nutné diplomatické jednání, aby vše, co řešíte, dopadlo dobře. Opět dobrý den na léčení, to se týká fyzična, ale i duchovna a psychiky. Dnes zvítězí duch nad hmotou a toho je třeba zejména v uzdravovacím procesu využít. Energie dnešního dne znamená obrat k lepšímu, který může být ohlašován nějakou dobrou nebo pozitivní zprávou. Ale obrat k lepšímu může být podpořen i jen třeba naším rozhodnutím, že tak to bude a bude to tak, protože „všechno máme v hlavě“. Energie dnešního dne nás chrání proti nepříznivým silám a energiím. Současně však nabádá k tomu, abychom neodkládali důležitá a potřebná rozhodnutí a jednali dnes, teď a tady. Pokud ve vás něco vyvolávalo pochybnosti, obavy a nedůvěru, je třeba věřit tomu, že už tyto negativní vlivy nemají opodstatnění. Rozhodujícím faktorem se dnes stává vaše rozhodnutí.

Na cestách i železnici je dobré stále dávat větší pozor, lidé jako by zkoušeli stále dokola, zda pokoří fyzikální zákony. A nějací duševně nemocní lidé se připravují dát o sobě vědět. Ale s tím stejně nic nenaděláme.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3,4?

 

Středa 15.11.2018

Numerologicky 9. Světový vliv, Něco končí. Související tarotová karta Svět.

Dobrý den na peníze, jen se pohrnou, pokud pro to něco uděláme. Ale nikomu neprozrazujte své úspěchy, ty se neodpouští a dnes to platí dvojnásob. Na sny a plánování budoucnosti je rovněž super dnešní nápady budou realizovatelné a přinesou úspěch a peníze. Výrazný úspěch přinesou mezinárodní smlouvy dnes uzavřené a úspěch i v cizině a to pro mnoho lidí, kteří takové smlouvy dnes uzavřou, přinese výrazný úspěch a změnu v životě, mnoho lidí se díky tomuto do ciziny přesune. Takže se dnes určitě vrhněte na zahraniční odchody. Zahraniční obchody podpoří energie karty „Svět“, znamená to současně i slávu, úspěch, vítězství, věčný život, extáze. Proto je dobré využít sebemenší příležitosti k obchodu s cizinou.

Čeká nás, co jsme správně a na správném místě „zaseli“, štěstí, blahobyt, smích a veselí. Štěstí přeje připraveným a kdo je připraven sbírat plody své práce, tak dnes je dobrý den. Dnes začalo pracovitým lidem dobré období, uzavírá se jedna etapa, začíná druhá a radostnější.

Je obvyklé počítat se sněžením, padáním krup, a s tím spojenými problémy na železnici i na cestách.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

 

Úterý 14.11.2017

Numerologicky 8. Materiální moc, Peníze. Související tarotová karta Síla

Den štěstí, ale i žárlivosti, i bohužel, nepřátelství. Všechny emoce se dnes násobí. Proto ty negativní je lepší nechat doma (ve sklepě). Kdo ke sám, může se dnes seznámit, vznikne úžasný vztah a díky číslu 8 = nekonečno, bude to vztah až do smrti. Karta „Síla“ vše rovněž zesílí. Na velkou výhru to nevidím, ale na dobré obchody a finanční transakce je dobrý den. Energie dnešního dne podporuje změnu k lepšímu, pokud změnu chcete udělat, je ten správný okamžik. Dnes je dobré se vyvarovat extrémů, nepoctivosti, vše se vrátí až to budete čekat nejméně. Je dobrý den na léčení, naše obranné síly se upevňují vně i zevnitř a my máme šanci prožívat nový rozkvět nebo vzestup. Kdo chce vyřešit problém, je dobrý den a pokud nevíte jak, může se vám při meditaci „zjevit“ návod, pojmenuje se příčina.

Energie dnešního dne je úžasná, podpoří léčení, dosažení zdraví, stálých hodnost, pokud něco začnete, započaté projekty budou úspěšné.

Je dobré dávat větší pozor na cestách, na sníh si nejde zvykat, stejně tak hrozí sesuvy půdy a duševně nemocní lidé jsou nevyzpytatelní. Ale na duševně nemocné si také nejde zvyknout, je třeba s nimi jen počítat.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3,4,5?